Jak informuje serwis Pomponik, Paweł Wawrzecki przeżywa istne katusze. Okazuje się, że pandemia mocno namieszała w jego życiu prywatnym. Aktor wprost nie może się doczekać tego, aby znów mieć blisko siebie ukochaną żonę. Wiele wskazuje jednak na to, że ta chwila nie nadejdzie szybko. Dlaczego?

Paweł Wawrzecki od 12 lat pozostaje w związku małżeńskim z mieszkającą w USA bizneswoman Izabelą Roman. Do tej pory kontakt małżonków nie był żadnym problemem, na drodze ich małżeńskiego szczęścia skutecznie stanęła jednak pandemia koronawirusa. To właśnie przez nią częstotliwość spotkań zakochanych wyraźnie spadła.

Paweł Wawrzecki cierpi przez brak regularnego kontaktu z żoną. Ukochana aktora miała przyjechać do Polski. Jednak do tego nie dojdzie!

Żona aktora, który dziś występuje w popularnym serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” miała odwiedzić Pawła Wawrzeckiego w Polsce. Jednak sytuacja diametralnie się zmieniła. Tygodnik „Świat i ludzie” donosi, że w tej chwili nie ma widoków na to, aby Izabela Roman miała przylecieć do naszego kraju.

Dlaczego jednak Paweł Wawrzecki nie mieszka na stałe w USA? Aktor od lat opiekuje się córką chorą na porażenie mózgowe. Żona aktora nie może się natomiast przenieść do Polski, gdyż w Stanach czeka na nią wiele zawodowych zobowiązań, a także wielka grupa przyjaciół.

Cała trójka rozmawia często za pośrednictwem komunikatorów i mediów społecznościowych. Żona aktora miała też sprzedać wart aż 2 miliony dolarów dom. Czy szykuje się na przenosiny do Polski?

Paweł Wawrzecki z żoną/Youtube @Jane TV
Paweł Wawrzecki z żoną/Youtube @Jane TV
Paweł Wawrzecki z żoną/Youtube @Jane TV

Jak informował portal "Życie": NIESAMOWITY SPADEK PO KSIĘCIU FILIPIE TRAFI DO NIEJ. KIM JEST LADY LUDWIKA? MŁODĄ ARYSTOKRATKĘ ŁĄCZYŁO Z MĘŻEM KRÓLOWEJ COŚ BARDZO NIETYPOWEGO

Przypomnij sobie: POWAŻNE OSTRZEŻENIE DLA KLIENTÓW SIECI HANDLOWEJ. GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY WYCOFUJE BARDZO POPULARNY PRODUKT. JEGO SPOŻYCIE MOŻE SKOŃCZYĆ SIĘ ŹLE

Portal "Życie" pisał również: HISTORIA, KTÓRA ZDARZA SIĘ TYLKO RAZ. PRZYKRE ZDARZENIE ZABRAŁO RODZICOM TROJE DZIECI. POTEM KOBIECIE UDAŁO SIĘ ZAJŚĆ W CIĄŻĘ. USG POWALIŁO NA KOLANA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TADEUSZ SZNUK OD LAT KOCHANY I UWIELBIANY PRZEZ WIDZÓW „JEDEN Z DZIESIĘCIU”. CO WIADOMO KONKRETNIE O JEGO ŻYCIU PRYWATNYM? O TYM WIE NIEWIELE OSÓB