Chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Joanna Jędrzejczyk musi się teraz gęsto tłumaczyć. Co takiego zrobiła? Widzowie są oburzeni.

Pomponik przypomina, że niebawem zacznie się kolejny sezon „Dance Dance Dance”, formatu Telewizji Polskiej, w którym Joanna Jędrzejczyk będzie jurorką, zastępując tym samym Annę Muchę.

Niestety, nie wszystkim widzom podoba się ta zmiana. Teraz Jędrzejczyk musi się z tego tłumaczyć.

Joanna Jędrzejczyk. Źródło: Youtube tvnpl
Joanna Jędrzejczyk. Źródło: Youtube tvnpl

Joanna Jędrzejczyk wyjaśnia sprawę z TVP

Pomponik donosi, że 33-letnia sportsmenka będzie nową jurorką, wejdzie ona na miejsce 40-letniej aktorki, Anny Muchy. Fani głośno zastanawiają się, skąd ta zmiana.

Nowy sezon „Dance Dance Dance” będzie nieco opóźniony ze względu na przypadek koronawirusa wśród ekipy, jednak już niebawem widzowie doczekają się emisji pierwszego odcinka. Tymczasem widzowie zastanawiają się, czemu Anna Mucha, która była bardzo drobiazgowa i wzbudzała ogromne emocje w programie, musiała z niego odejść.

Joanna Jędrzejczyk. Źródło: Youtube tvnpl
Joanna Jędrzejczyk. Źródło: Youtube tvnpl

Joanna Jędrzejczyk w końcu powiedziała głośno, co myśli. Podkreśliła, że nie zamierza naśladować aktorki, która straciła pracę w show. Wyznała także, że dla niej Anna Mucha to ikona oraz że „bardzo ją lubi”.

Dodała, że spróbuje zastąpić aktorkę, jednak nie chce próbować się w nią wcielić, gdyż jest inną osobą. I choć Joanna Jędrzejczyk coraz częściej pokazuje się w mediach, ze sportu nie odejdzie – wciąż codziennie trenuje, gdyż jest „przede wszystkim sportowcem”.

Wyjaśniła także, że kolejna walka czeka ją prawdopodobnie pod koniec roku. Jednak i teraz nie próżnuje – napisała książkę, zaraz zagra także w serialu.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POJAWIŁ SIĘ KOMENTARZ DIECEZJI NA TEMAT SYNA BEATY SZYDŁO. CZY MŁODY KSIĄDZ OSTATECZNIE ZDECYDOWAŁ SIĘ NA ODEJŚCIE? CO DZIEJE SIĘ Z TYMOTEUSZEM SZYDŁO

O tym się mówi w Polsce: LECH WAŁĘSA ZDRADZIŁ? BYŁY PREZYDENT POSTANOWIŁ WYJAWIĆ BOLESNĄ DLA NIEGO PRAWDĘ. JEGO STRAPIENIE STAŁO SIĘ PUBLICZNE. NIEOCZEKIWANY ZWROT W SPRAWIE

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

Z życia gwiazd: EWA DRZYZGA PORUSZYŁA POLAKÓW PRZEJMUJĄCYM WPISEM W SIECI. MÓWI O LĘKU I BÓLU, KTÓRY NIE POZWALA NORMALNIE ŻYĆ! CO DZIEJE SIĘ Z PREZENTERKĄ TVN