W 2018 roku Meghan Markle oraz książę Harry pobrali się i oficjalnie zostali rodziną. Było to jedno z najgłośniejszych wydarzeń, jakie w tamtym czasie wydarzyło się w brytyjskiej rodzinie królewskiej. To właśnie od tamtego czasu tabloidy nie spuszczają Meghan i Hary’ego z oczu.

Oczy Wielkiej Brytanii były skierowane na rodzinę królewską

Nie da się ukryć, że decyzja Meghan oraz Harry’ego dotycząca przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych i zaprzestania sprawowania swoich stanowisk w rodzinie królewskiej wywołała ogromne oburzenie! Ostatnio para udzieliła wywiadu dla Oprah Winfrey, w którym to wyjawili wiele sekretów ze swojego życia na królewskim dworze.

Jak informuje portal Jastrząb Post, już jakiś czas temu magazyn People informował, że Meghan oraz Kate niezbyt przypadły sobie do gustu. Powodem jednej z kłótni pomiędzy kobietami miała być sukienka księżniczki Charlotte. Okazuje się jednak, że nie była to jedyna sprzeczka pomiędzy kobietami.

Kobiety nie przypadły sobie do gustu?

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez pracowników pałacu, Meghan nie mogła pogodzić się z tym, że ona i Harry otrzymali małe mieszkanie, a Kate oraz William zamieszkują w ogromnej posiadłości.

- Harry bardzo lubił miejsce, które przypadło im do zamieszkania, ale Meghan widziała, jak bardzo jest niepozorne w stosunku do tego, czy dysponowała rodzina Williama – wyznał tajemniczy informator.

Podczas ostatniego wywiadu Oprah Winfrey zapytała Meghan, czy faktycznie jej zachowanie wywoływało łzy u Kate. Jak wyznała żona Harry’ego było zupełnie odwrotnie i to ona niejednokrotnie uroniła łzy, a było to spowodowane zachowaniem księżnej Kate.

Co więcej, Meghan zaznaczyła, że nie ujawni szczegółów całej sytuacji, a księżna Kate w porę zorientowała się i przeprosiła Meghan za swoje zachowanie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SĘDZIA TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO DRWIŁA ZE ZNANEJ DZIENNIKARKI. KRYSTYNA PAWŁOWICZ NIE ZOSTAWIŁA SUCHEJ NITKI NA MAGDZIE MOŁEK

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: MAŁO KTO WIE O KOSZMARZE, PRZEZ JAKI PRZESZEDŁ PROFESOR SIMON. WYBITNY SPECJALISTA DO DZIŚ NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z OGROMNĄ STRATĄ

PORTAL “ŻYCIE” INFORMOWAŁ TAKŻE O: KIEROWCY NIE BĘDĄ ZADOWOLENI Z TAKIEGO OBROTU SPRAW! JUŻ NIEBAWEM W ŻYCIE WEJDĄ OGROMNE PODWYŻKI MANDATÓW