Odejście Sussexów z rodziny królewskiej zaskoczyło cały świat. Nikt nie spodziewał się, że książę Harry i Meghan Markle zrobią ten krok.

Szok przeżyła sama rodzina królewska. Członkowie nie sądzili, że kiedyś jeden z członków może zrzec się królewskich obowiązków.

Od kilku dni fani brytyjskiej rodziny królewskiej z niecierpliwością czekają na wywiad, który Harry i Meghan udzielili amerykańskiej dziennikarce, Oprah Winfrey.

Ile książę Harry i Meghan Markle zarobią na wywiadzie dla Oprah Winfrey?

Jak informują media, książę Harry i Meghan Markle zdradzili w wywiadzie dla Oprah Winfrey tajemnice brytyjskiej rodziny królewskiej. Ponadto opowiedzieli o rodzicielstwie, ciąży Meghan i życiu w Stanach Zjednoczonych.

Wywiad Meghan i Harry’ego dla amerykańskiej dziennikarki jest gorącym tematem, dlatego chcą go wyemitować telewizje na całym świecie.

Książę Harry, Meghan Markle
Książę Harry, Meghan Markle
Książę Harry, Meghan Markle

W USA wywiad książęcej pary pojawi się w niedzielę 7 marca w stacji CBS o godzinie 20:00. To właśnie telewizja CBS ma prawa do emisji materiału z Harrym i Meghan.

Takiej sumy nikt się nie spodziewał

Jak informują amerykańskie media, inna stacje są skłonne zapłacić za wyemitowanie 30-sekundowych urywków w paśmie reklamowym aż 325 tysięcy dolarów. CBS zarobi również na sprzedaży praw dla dystrybucji zagranicznej.

Książę William, Harry i Meghan/screen Youtube @Access
Książę William, Harry i Meghan/screen Youtube @Access

Wiele osób zastanawia się, ile na wywiadzie zarobiła książęca para. Podobno książę Harry i Meghan nie otrzymali żadnego wynagrodzenia. Wystarczający jest dla nich fakt, że materiał u Oprah Winfrey pomoże im w promocji stworzonej niedawno marki.

W Polsce widzowie będą mogli obejrzeć wywiad Meghan i Harry’ego na kanale TVN24 w poniedziałek 9 marca o godzinie 20:30.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO