Mimo tego, że Ewa Drzyzga w pracy stara się zachować maksimum profesjonalizmu i uśmiecha się do kamer to od dłuższego czasu media donoszą o problemach w jej życiu osobistym. Dziennikarka postanowiła ukrócić te pogłoski i przy pomocy prawników odniosła się do krążących plotek o swoim mężu.

Jednak gwiazda TVN wywołała spore zamieszanie poprzez wrzucone do sieci najnowsze zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją niezwykle smutną. W opisie zdjęcia możemy znaleźć wyciskające łzy z oczu słowa. Ewa Drzyzga pisze jasno o lęku i bólu, z którym trzeba sobie poradzić.

Ewa Drzyzga wrzuciła do Internetu poruszające zdjęcie z dojmującym opisem. Co dzieje się z dziennikarką?

Jak informuje „Super Express”, Ewa Drzyzga miała dość krążących od pewnego czasu pogłosek o kryzysie w swoim małżeństwie. Dziennikarka jest związana z Marcinem Borowskim, z którym wspólnie wychowuje dwóch synów i mieszka w Krakowie.

Pracując jednak w Warszawie jest zobowiązana do przebywania w stolicy. Media donosiły, że dziennikarka źle znosi rzekomy rozpad małżeństwa. Jednak tych rewelacji nie potwierdziła sama dziennikarka, a jej zachowanie w ogóle nie wskazywało na kryzys. W końcu Ewa Drzyzga z pomocą prawników zażądała od szkalujących jej dobre imię i jej rodziny zaprzestania publikacji nieprawdziwych informacji.

Ewa Drzyzga od miesięcy prowadzi wespół z Agnieszką Woźniak-Starak wydania „DDTVN” w Warszawie, a jej rodzina została w Krakowie. Media donoszą, że dziennikarka kiepsko znosi rozłąkę z najbliższymi. Ostatnio dodała do mediów społecznościowych zdjęcie, na którym widzimy ją wyraźnie smutną.

„Wyrzuć z serca wszystkie troski, żale, lęk, ból, wszystko co robi w nim tłok i przynosi ciemność. Zrób miejsce na Światło, na prawdziwe spotkanie. Usłyszałam i podaję dalej” - napisała pod fotką Ewa Drzyzga.

Jak informował portal "Życie": SMUTNE WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA MEDIÓW. NIE MA WŚRÓD NAS WYBITNEJ DZIENNIKARKI. PRZEZ DEKADY PRACOWAŁA DLA TVP I POLSKIEGO RADIA. NIEPOWETOWANY BRAK

Przypomnij sobie: JULIA WIENIAWA I NIKODEM ROZBICKI PO RAZ KOLEJNY NA URLOPIE. DOKĄD WYBRALI SIĘ TYM RAZEM? FANI NIE MOGĄ NAPATRZEĆ SIĘ NA ICH ROZKWITAJĄCĄ MIŁOŚĆ

Portal "Życie" pisał również: JAROSŁAW JAKIMOWICZ POSTANOWIŁ ZROBIĆ RADYKALNY KROK WOBEC OSKARŻEŃ POD SWOIM ADRESEM. JEDNA Z TELEWIZJI OTRZYMAŁA POZEW. GWIAZDOR TVP MA DOŚĆ

Pisaliśmy również o: OPUBLIKOWANE PRZEZ BLANKĘ LIPIŃSKĄ ZDJĘCIE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH WYWOŁAŁO PRAWDZIWĄ BURZĘ. CELEBRYTKA NIE SPODZIEWAŁA SIĘ TAKIEJ REAKCJI FANÓW