Najnowsze fotki opublikowane przez Julię Wieniawę potwierdzają, że wraz ze swoim partnerem ponownie wybrali się na urlop w malownicze miejsce. Dokąd pojechali tym razem? Fani nie mogą napatrzeć się na rozkwitającą miłość Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Wyglądają naprawdę uroczo!

Nie można zaprzeczyć, że związek Julii Wieniawy oraz Nikodema Rozbickiego w ostatnim czasie wręcz podbił Internet! Para jest jedną z najgorętszych pośród związków zawartych w polskim show – biznesie. Nic dziwnego, ponieważ połączeni aktorstwem młodzi celebryci prezentują się razem fenomenalnie – oraz jak widać darzą się niesamowitym uczuciem.

Jakiś czas temu Julia i Nikodem wybrali się na pierwsze wspólne wakacje na Zanzibar – wtedy o tymże związku dowiedziały się media i fani. Potem para była także między innymi w polskich górach.

Okazuje się, że ta destynacja nad wyraz się im spodobała, ponieważ... znowu wybrali się w Tatry!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki ponownie wypoczywają w polskich górach

Trudno nie zgodzić się z faktem, że góry mogą rozkochać w sobie każdego. Przekonali się o tym Julia i Nikodem, którzy ponownie wybrali się w nasze polskie, piękne Tatry.

Publikowane w ostatnich dniach fotki jednoznacznie świadczą o tym, że para uwielbia chodzić po górach i nie straszne im niskie temperatury.