Najnowsza fotografia, która została opublikowana przez Blankę Lipińską w mediach społecznościowych wywołała prawdziwą burzę. Celebrytka spodziewała się zupełnie innej reakcji fanów niż była w rzeczywistości. O co chodzi?

Jak wiadomo, gwiazdy raz po raz zamieszczają w sieci swoje zdjęcia z przeszłości - z dzieciństwa, z czasów nastoletnich bądź wtedy, kiedy miały inną fryzurę, sylwetkę czy styl ubierania bądź makijażu. Jedno jest pewne – Internauci uwielbiają takie fotki, gdyż mogą uświadomić sobie, że nie każdy zawsze wyglądał jak milion dolarów.

Cóż, w zdecydowanej większości przypadków największą rolę w przemianie odgrywa szereg zabiegów medycyny estetycznej, choć nie zawsze! Czasem zmiana może dotyczyć choćby samej fryzury. Podobnie było w przypadku Blanki Lipińskiej, której fotka wywołała prawdziwą burzę - na pewno nie tego się spodziewała! O co chodzi?

Ta fotka robi w sieci szał!

Ostatnio Blanka Lipińska zamieściła na swoim Instastory fotkę z Janem Blachowiczem sprzed lat pozdrawiając go. Dodała także zdanie “Ciesz się, że nie wyglądamy jak wtedy”. Gwiazda miała na owym zdjęciu krótkie, czarne włosy postawione na żel.

Fani jednak zareagowali inaczej niż zapewne się spodziewała - większość internautów pisała, że kiedyś wyglądała znacznie lepiej i ciemne włosy zdecydowanie bardziej jej pasują! Czy to prawda?

- Na jej miejscu tak bym się nie cieszyła... cóż, wtedy wyglądała znacznie lepiej! - napisała jedna z internautek.

Blanka Lipińska/ pudelek.pl