Wyobraź sobie, że bierzesz udział w swoim własnym pogrzebie - co powiedzieliby o Tobie Twoi przyjaciele i rodzina?

Niezwykła kampania przeciwko nadmiernej prędkości podczas jazdy samochodem

Tak właśnie stało się z tymi ludźmi - wszyscy znani ze zbyt szybkiej jazdy - gdy ich bliscy urządzili pogrzeb, aby spróbować uświadomoć im, jakie mogą być konsekwencje ich pośpiechu na drodze. Ukryta kamera zarejestrowała emocje osób, których bliscy robili im "terapię szokową"...

Pomimo tego, że wszystko jest zainscenizowane, zarówno kierowcy, jak i publiczność rozpłakali się i jest to naprawdę bardzo emocjonalne, ponieważ najlepsi przyjaciele i rodzice opowiadają o rzeczach, których nigdy nie zrobią - a wszystko to uchwycone ukrytą kamerą. Konfiguracja pochodzi z kampanii Go for Zero, aby przypomnieć ludziom, że przekroczenie dozwolonej prędkości może być niebezpieczne.


YouTube

Wyemitowany 9 kwietnia 2014 roku na YouTube przez belgijski instytut ds. Bezpieczeństwa ruchu drogowego ISBR film przedstawia ludzi, którzy jeżdżą zbyt szybko, zaproszonych na fałszywy pogrzeb przez rodzinę i przyjaciół.

Witryna instytutu umożliwia odwiedzającym przesłanie filmu i wiadomości do osoby, którą kochają, z prośbą o wolniejszą jazdę. Kampania Go For Zero miała na celu osiągnięcie roku bez śmierci w Belgii z powodu nadmiernej prędkości. Komentarz do reklamy mocno uderza w wyobraźnię.

Praktycznie nikt nie czuje, że jazda o kilka km / h szybciej niż maksymalna prędkość jest niebezpieczna. Jednak nawet ta „lekka” prędkość zabija i rani setki ludzi każdego roku. I mamy skłonność do ignorowania życia wielu bliskich nam osób, które również są zdewastowane.


YouTube

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Zosia nie zdołała się nauczyć, jak samodzielnie prowadzić dom. Jej teściowa postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce

Zerknij: Chorobę, która zabrała Annę Przybylską charakteryzuje jeden z objawów. Widać go w oczach