Jak informuje portal "Jastrząb Post", Beata Tadla postanowiła odetchnąć wspólnie z ukochanym w Kazimierzu Dolnym. W sieci zamieściła fotografię z ukochanym. Oboje mieli na twarzy maseczki, przez co trudno było zidentyfikować ukochanego dziennikarki. Gdyby partner Beaty Tadli nie zdecydował się skomentować wspólnego zdjęcia, pewnie nie wiedzielibyśmy kim jest. Na szczęście wiemy!

Beata Tadla nie traci wiary w miłość

Dziennikarka ma już za sobą kilka związków, które niestety nie miały szczęśliwego zakończenia. Beata Tadla nie traci jednak wiary w miłość. W pierwszych miesiącach roku na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiały się wspólne zdjęcia z biznesmenem Rafałem. Szybko okazało się jednak, że para nie jest już razem, co zresztą potwierdził sam zainteresowany, wydając oficjalne oświadczenie.

Na szczęście nowa miłość pojawiła się w życiu dziennikarki bardzo szybko. Już po trzech mesiącach od rozstania z poprzednim partnerem, Beata Tadla poinformowała, że jest zaręczona. Nie wszyscy wielbiciele Tadli przyjęli tę wiadomość z entuzjazmem, obawiając się, że jest to decyzja zbyt pochopna.

Dziennikarka uspokajała obawy fanów, mówiąc, że "trafiła na bliźniaczą duszę" i w związku z tym, nie ma co tracić czasu. Przez dłuższy czas tajemnicą pozostawała tożsamość nowego partnera Tadli. Nawet jeśli decydowała zamieścić się wspólne zdjęcia, nie uchylały one rąbka tajemnicy. Tak było również ze zdjęciem z Kazimierza Dolnego.

Nowa miłość Beaty Tadli

Pod wspólnym zdjęciem z "niedzielnego spaceru", jaki Beata Tadla zamieściła na Instagramie zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów. "Szczęścia, zdrowia i miłości kochani. Beatko i panie X cieszę się waszym szczęściem" - skomentowała jedna z obserwatorek dziennikarki. Pod zdjęciem komentarz zamieścił również sam zainteresowany.

"O! Jakiś znajomy nieznajomy. Ps. Przydałoby się obejrzeć filmiki z Kazimierza" - napisał Adrian Furgalski, jak się okazuje nowy ukochany dziennikarki. Furgalski jest przewodniczącym Railway Business Forum, a także pełni funkcję wiceprezesa Zespołu Doradców Gospodarczych TOR.

Co ciekawe, para była już ze sobą łączona w 2013 roku, kiedy pojawili się razem na Balu Dziennikarzy. Wówczas łączyła ich jednak tylko przyjaźń. Jak widać z czasem przyjaciele poczuli do siebie coś więcej.

Myślicie, że tym razem Beata Tadla odnalazła prawdziwe szczęście?

To też może cię zainteresować: Paulina Holtz spodziewa się dziecka? Fani gratulują aktorce, ale czy na pewno jest czego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kasia i Piotr z "Rolnik szuka żony" mają pilny apel do Polaków. Chodzi o straszną chorobę

O tym się mówi: Prezydent Andrzej Duda robi to co roku w listopadzie. Nie powstrzymała go nawet epidemia. O co chodzi