Donald Tusk bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej popularnych polityków w Polsce. Były premier kraju często zamieszcza wymowne wpisy w mediach społecznościowych, nawiązujące do obecnej partii rządzącej w Polsce.

Donald Tusk zabrał głos w sprawie przepisania majątku na żonę

Kilka tygodni temu Donald Tusk ogłosił zaskakującą wiadomość. Były przewodniczący Rady Europejskiej wrócił do krajowej polityki i został liderem Platformy Obywatelskiej.

Powrót Donalda Tuska zaskoczył nie tylko Polaków, ale również partię rządząca. Z tego powodu politycy opozycji chcą zrobić wszystko, by zniechęcić Polaków do Donalda Tuska.

Donald Tusk/ YouTube @Janusz Jaskółka
Donald Tusk/ YouTube @Janusz Jaskółka

Przypomnijmy jednak, że Donald Tusk nie oddał się w 100% polityce. Kilka dni po powrocie do PO, polityk udał się wraz ze swoją rodziną na wakacje do Chorwacji. Jak widać, rodzina jest dla niego najważniejsza.

Słowa polityka PO zaskoczyły opinię publiczną

Jakiś czas temu głośno było o przepisaniu majątku przez Mateusza Morawieckiego na żonę. Opinia publiczna była przekonana, że premier chciał coś ukryć.

Polityk przepisał majątek na żonę przed wypełnieniem oświadczenia majątkowego. Donald Tusk uważa, że obecny premier zrobił to po to, by ludzie nie dowiedzieli się skąd zdobył ten majątek.

Donald Tusk/ screen youtube
Donald Tusk/ screen youtube
Donald Tusk/ screen youtube

Sam Donald Tusk również przepisał swoje nieruchomości na żonę. Miało to miejsce 17 sierpnia 2017 r. Polityk zapewnia jednak, że zrobił to jedynie ze względu na bezpieczeństwo rodziny.

Rodzina i moja żona Gosia odczuwali zagrożenie związane z tą nieustającą nagonką zorganizowaną na mnie z powodów politycznych przez PiS i rząd PiS-u, absolutnie zrozumiałe jest to poczucie zagrożenia

- wyznał Donald Tusk dla Wirtualnej Polski.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO