Gdy po przeprowadzce z całą rodziną do innego miasta, wnosili do domu kartony z rzeczami, Mariusz zauważył na klatce schodowej dziwną i mroczną dziewczynę, która ubrana była w czarną bluzę z charakterystycznym dla satanizmu symbolem czaszki kozła, którego oczodoły lśniły czerwonym blaskiem, a wszystko było otoczone pentagramem. Mariusz widząc ją poczuł się nieswojo...

Gdy przyszło mu przedstawić się dziwnej nieznajomej, podał jej rękę na przywitanie - była lodowata

Dziewczyna tylko stała i patrzyła na chłopca. Nie wypowiedziała ani jednego słowa, podała lodowatą dłoń, ale to wszystko, tylko patrzyła w milczeniu.

Gdy którejś nocy zakradł sie do okna, by poobserwować dziwaczkę, która wszędzie zostawiała cuchnące kawałki mięsa, spostrzegł dziwną postać w jej uchylonym oknie. Postanowił to nagrać.

YT

Film nie jest dobrej jakości, gdyż powstał w nocy i wymagał użycia opcji ZOOM. Mariusz opisał ten widok, jako przerażający.

Innym razem, gdy było już wiadomo, że sąsiadka zajmuje się okultyzmem i zaprasza co pewien czas tłumy ludzi do siebie, postanowił uwiecznić w ogrodzie - także pod osłoną nocy - coś w rodzaju ołtarza. Jego widok przyprawia o gęsią skórkę.

YT

Jak pisze w swym liście Mariusz, pewnego dnia wracając do domu, zauważył na jej wycieraczce z okultystycznym symbolem, kawałki mięsa ułozone starannie w swoisty okrąg. Gdy zagadnął o nią inną sąsiadkę, która nagle postanowiła się wyprowadzić, usłyszał mrożące krew w żyłach historie. Między innymi o kobiecie, która zwróciła kiedyś dziewczynie uwagę z powodu cuchnącego mięsa, które wszędzie rozrzucała wraz ze swoimi kompanami. Po jakimś czasie już nieżyła.

Inna historia dotyczyła sąsiadki, która postanowiła się wyprowadzić. Pewnego dnia, nawiązały nawet ciekawą i miłą rozmowę, podczas której ta mroczna wprost zaproponowała jej przystąpienie do okultystycznej grupy, którą stworzyła u siebie. Gdy tamta odmówiła, w jej życiu zaczęły się dziać rzeczy potworne...


Zjawiska Niewyjaśnione

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Maryla Rodowicz zrobiła wstrząsające wyznanie. Nikt nie wiedział, że gwiazda przeżywa takie trudne chwile

Zerknij: Kraków: lekarze apelują do młodych ludzi. Coraz więcej z mich ma poważne problemy z sercem