Małgorzata Tomaszewska to córka słynnego piłkarza – Jana Tomaszewskiego oraz Katarzyny Calińskiej – Tomaszewskiej, która była tenisistką stołową. Dodatkowo babcia Małgorzaty, Danuta Szmidt – Calińska także była znana w naszym kraju właśnie dzięki tenisowi.

Ewa Minge skomentowała suknię Małgorzaty Tomaszewskiej z festiwalu w Opolu

Okazuje się więc, że Małgorzata Tomaszewska pochodzi z rodziny, która od zawsze była związana ze sportem. Nie dziwi więc fakt, że na początku młoda kobieta także próbowała swoich sił w tenisie stołowym, idąc w ślady mamy i babci. Finalnie jednak porzuciła sportową karierę na rzecz dziennikarstwa.

Małgorzata Tomaszewska / YouTube: Wideoportal
Małgorzata Tomaszewska / YouTube: Wideoportal

Teraz Małgorzatę Tomaszewską możemy oglądać w programie „Pytanie na śniadanie”. Ponadto dziennikarka poprowadziła również galę festiwalu w Opolu. Na wydarzeniu dużym zainteresowaniem cieszyła się jedna z kreacji Tomaszewskiej.

Czy prezenterka skopiowała ją od Małgosi Rozenek-Majdan?

Suknia Małgorzaty Tomaszewskiej była łudząco podobna do ślubnej kreacji Małgorzaty Rozenek-Majdan. Przez to w mediach rozpętała się prawdziwa burza – zarzucono nawet plagiat.

Prawda okazała się jednak zupełnie inna, obie kreacje zaprojektowała Ewa Minge. Kobieta opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym wyjaśniła, że kreacje są jedynie do siebie podobne, a syreni ogon jest znakiem rozpoznawczym jej marki.

Ewa Minge dodała, że każdy znany projektant ma swój własny styl i „rdzeń marki”. Dzięki temu, że trzyma się swoich kultowych modeli, jest rozpoznawalny na całym świecie.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN