„Rolnik szuka żony” to popularny program, który doczekał się już 6-tej edycji. Kobiety ubiegające się o względy rolników poznały już prawdziwość życia na wsi. Widzowie byli już świadkami pierwszych randek, a kandydatki rozpoczęły między sobą rywalizację.

W ostatnim odcinku widzowie byli świadkami rozwoju relacji pomiędzy Jakubem, a dwiema kandydatkami – Ewą i Anią. W myśl powiedzenia „przez żołądek do serca”, panie postanowiły przygotować smaczny posiłek. Czas wspólnie spędzony w kuchni wypełniały rozmowami na temat swoich poglądów i planów na życie. Żadna z pań nie widziała siebie jako typowej gospodyni domowej. Zarówno dla Ewy, jak i Ani ważny jest rozwój i realizacja własnych pasji.

Jakub dość tajemniczo podsumował starania kandydatek: „Starają się obydwie. Obydwie dobrze gotują, ale aurę robi tylko jedna. Zacząłem odczuwać przy jednej z nich ten komfort, o którym mówiłem w odcinku zerowym”. Ostatecznie zdecydował, że na randkę zaprosi Ewę.

Podczas spotkania szczerze przyznał, że nie czuje się dobrze w sytuacji, kiedy dwie kobiety starają się o jego względy. Powiedział Ewie, że jego serce podbiła… Anna. Stwierdził, że nie potrzebuje więcej czasu na poznawanie obu pań, a swój czas chce poświęcić Ani.

– Nie chcę, żeby źle to zabrzmiało. Chciałbym, żebyśmy pozostali w dobrych relacjach, ale program chciałbym kontynuować z Anią – powiedział Jakub podczas spotkania.

Sytuacja wzbudziła ogromne emocje zarówno wśród widzów, jak i uczestników programu.

– Ewa jest bardzo fajną kobietą. Ta sytuacja mnie rozczula – powiedziała Ania.

– Bardzo miło było mi cię poznać! (…) Ale czemu jest ci przykro? Trzymam za was kciuki – stwierdziła Ewa na koniec spotkania.

Jakub zdradził Ani prawdziwy powód swojej decyzji: „Musiałem pożegnać Ewę, nie chciałem tego przedłużać. Poczułem coś do ciebie i ten czas chciałem spędzić na budowaniu czegoś, a nie na zastanawianiu się, kto odpadnie z programu”.

Prowadzisz zdrowy styl życia? Powinieneś o tym wiedzieć: DBASZ O SWOJĄ WAGĘ? POZNAJ LISTĘ PRODUKTÓW, KTÓRYCH LEPIEJ UNIKAĆ!

Zobacz jak zmieniła się Marcelina Zawadzka: MARCELINA ZAWADZKA NIE WYGLĄDA JUŻ TAK IDEALNIE? PORÓWNANO ZDJĘCIA Z PRZESZŁOŚCI MISS POLONIA!

Dominika Koba