Jacek Rozenek trafił do szpitala. Trudne chwile przeżył też Krzysztof Ibisz, który stracił ojca oraz Agnieszka Woźniak-Starak, kiedy straciła męża. Ten rok przyniósł wiele koszmarnych momentów, które na zawsze pozostaną w pamięci celebrytów oraz ich wiernych fanów. Niestety w świecie show-biznesu również zdarzają się tragedie.

Trudno sobie wyobrazić ból, jakiego w tym roku doświadczyły niektóre z gwiazd dobrze znanych przez Polaków. Nie sposób wymienić wszystkich tragedii, jednak są takie, które wstrząsneły całym krajem. Wiele z nich budzi do dziś emocje. Szczególnie jeśli chodzi o osoby, których już z nami nie ma z powodu nagłego pogorszenia stanu zdrowia czy w obliczu tragicznego wypadku.

Nie da się ukryć, że 2019 rok przyniósł naprawdę wiele smutnych momentów. Zbliżający się rok budzi jednak nadzieje w rodakach, że będzie owocny i pełny pozytywnych chwil. Jednym z przedsmaków może być zapowiedź Agnieszki Starak, która planuje wrócić do pracy.

Agnieszka Woźniak-Starak straciła męża

Agnieszka Woźniak-Starak musiała zmierzyć się z najgorszą możliwą tragedią. W połowie sierpnia podczas rodzinnych wakacji jej ukochany mąż zginął w wypadku, który miał miejsce na mazurskim jeziorze.

Krzysztof Ibisz pożenał ojca

Końcówka lutego była bardzo trudna dla Krzysztofa Ibisza. Zmuszony był pożegnać jedną z najbliższych osób. Tata, z którym prezenter był związany zmarł niespodziewanie.

Jacek Rozenek trafił do szpitala

W świecie show-biznesu wszyscy zadrżeli na wiadomość, że Jacek Rozenek trafił do szpitala z powodu rozległego udaru mózgu. Stan był bardzo poważny, a celebryta spędził w klinice wiele tygodni. Przeszedł też bolesną rehabilitację. Celebryta powoli wraca do zdrowia.

Stan Borys miał udar mózgu

W lutym tego roku w podobnym stanie do szpitala trafił Stan Borys. Dla niego niestety skończyło się to nieco gorzej. Gwiazdor do dziś jest częściowo sparaliżowany i każdego dnia ciężko pracuje z rehabilitantem.

Tomasz Lis nagle znalazł się w szpitalu

Na początku grudnia głośno było o pobycie Tomasza Lisa w szpitalu. Trafił tam nagle i jego stan określano jako ciężki. Rodzina postanowiła jednak nie wyjawiać powodów pogorszenia stanu zdrowia. Wiele wskazuje, że dziennikarz ma się coraz lepiej.

Dominika Tajner bała się o życie syna

Dominika Tajner miała wyjątkowo trudny rok. Po nagłym pozwie rozwodowym od Michała Wiśniewskiego, jej 13-letni syn trafił do szpitala, gdzie walczył o życie. Chłopiec przebywał w śpiączce, ale na szczęście wyszedł z tego cało.

Paweł Królikowski ponownie w szpitalu

O dramacie Pawła Królikowskiego wiadomo od niedawna. Tuż przed świętami w mediach podano informację, że aktor trafił do szpitala. Wiadomo, że w 2015 roku gwiazdor przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu. Tym bardziej nagłe pogorszenie stanu zdrowia jest niepokojące. Póki co nie ma pewności, czy Królikowski czuje się lepiej.

Zobacz także: PIERWSZE MAŁŻEŃSTWA NAPRAWDĘ ZASKAKUJĄ. Z KIM ŻENILI SIĘ POLSCY CELEBRYCI

Może zainteresuje Cię to: JACEK KURSKI ZOSTAŁ CZŁOWIEKIEM POLSKIM MEDIÓW W ROKU 2019. TVN MUSI POGODZIĆ SIĘ Z PORAŻKĄ

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: SYN KRZYSZTOFA IBISZA WYBRAŁ KIERUNEK STUDIÓW. CZY POSZEDŁ W ŚLADY ZNANEGO TATY