W życiu prywatnym Przemysława Babiarza nie zawsze było kolorowo. Jego pierwsze małżeństwo niespodziewanie zakończyło się bolesnym rozstaniem. Na łamach „Rewii” dziennikarz podkreśla, że decyzja o rozpadzie związku nie wyszła od niego:

To nie był mój wybór

Dziennikarz nie zdradził powodów, które stały za tym rozstaniem. Warto jednak wspomnieć, że Przemysław Babiarz miał nie tylko żonę, ale i syna. Teraz wychowuje go wraz z nową partnerką, Marzeną.

To u jej boku mężczyzna rozpoczął nowy rozdział swojego życia. Po unieważnieniu pierwszego małżeństwa Babiarz przeprowadził się do Warszawy i zaczął chodzić na castingi. Wkrótce dostał się do Telewizji Polskiej.

W tamtych czasach pojawiał się jako konferansjer na wielu wydarzeniach branżowych, m.in. na targach spożywczych. To właśnie tam poznał swoją obecną żonę, Marzenę, która z wykształcenia jest tłumaczką języka hiszpańskiego.

Para jest razem już od ponad dwudziestu lat. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci – syna Babiarza z pierwszego małżeństwa oraz córkę Luizę.

Przemysław Babiarz zdradza, że kluczem do udanego małżeństwa jest chęć porozumienia. Dziennikarz wyjaśnia, że ważne jest, aby małżonkowie mieli podobne systemy wartości:

Małżonkowie mogą mieć różne charaktery i zainteresowania, ale jeśli jest między nimi porozumienie, to wszystko da się pogodzić. Z Marzenką nie tylko bardzo się kochamy, ale mamy ten sam system wartości. To kobieta na całe życie.

Warto wspomnieć, że już wkrótce zobaczymy Przemysława Babiarza w nowej roli. Mężczyzna został bowiem prowadzącym kultowego programu „Va Banque”.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... REAKTYWACJA KULTOWEGO TELETURNIEJU. CZY PO LATACH RÓWNIEŻ BĘDZIE BUDZIŁ TYLE EMOCJI

Warto sobie przypomnieć... KORONIEWSKA KONTRA DOWBOR. W SIECI POJAWIŁ SIĘ PIERWSZY FILMIK Z UDZIAŁEM PARY. "DOWBORY BE HAPPY"

Portal "Życie" informował również o... ŻONA MARKA PEREPECZKO ZDRADZA SZCZEGÓŁY ICH ZWIĄZKU. AKTOR BYŁ BARDZO WYBUCHOWY