Małżeństwo Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner zakończyło się 30 września. Niedługo potem wokalista zespołu ich Troje po raz kolejny się zaręczył. Nowa partnerka to poznana na Tinderze 35-letnia Paulina z Warszawy. Zostanie piątą żona wokalisty popularnego zespołu Ich Troje.

Nowy związek Michała Wiśniewskiego rozwija się w iście ekspresowym tempie. Ukochana wokalisty wprowadziła się do jego podwarszawskiej willi niedługo po jego rozwodzie z Dominiką Tajner.

W Święta Wiśniewski zmienił swój status na Facebooku na „zaręczony”. To właśnie wtedy pojawiły się pierwsze spekulacje o tym, że wokalista Ich Troje po raz piąty zostanie ojcem.

Jego nowa ukochana to matka czwórki dzieci. Przypomnijmy, że Wiśniewski również ma już czwórkę dzieci: Xaviera i Fabienne z małżeństwa z Martą „Mandaryną” Wiśniewską oraz Etiennette i Vivienne z małżeństwa z Anną Świątczak.

Sylwester w nietypowym towarzystwie

Jednak Michał Wiśniewski świętował nadejście Nowego Roku w zaskakującym towarzystwie. Okazało się, że ten wyjątkowy wieczór spędził w Zakopanem ze swoją byłą żoną, Mandaryną.

Michał Wiśniewski i Mandaryna pobrali się w 2006 roku. Ich małżeństwo było bardzo medialne – mieli nawet własny reality show, w którym pokazywali swoje codzienne życie. Doczekali się dwójki wspólnych dzieci: syna Xaviera i córki Fabienne.

Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Po rozwodzie Wiśniewski i Mandaryna podkreślali wielokrotnie, że łączą ich poprawne stosunki. Na łamach Jastrząb Post tancerka podkreśliła:

Michał nie jest moim wrogiem. My też byliśmy kiedyś małżeństwem, a teraz przybijamy sobie piątkę, mamy dwoje wspaniałych dzieci. Można, a nawet trzeba poukładać relacje.

Teraz okazało się, że para postanowiła spędzić razem Sylwestra. Swoich fanów poinformował o tym sam lider zespołu Ich Troje, który wrzucił na Instagrama filmik ze wspólnych wygłupów przed kamerą.

View this post on Instagram

Mandaryna? @marta.mandaryna

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Na portalu "Życie" dowiesz się również... DOMINIKA TAJNER O NOWEJ PARTNERCE MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO. REAKCJA GWIAZDY NIECO... ZASKAKUJE

Warto sobie przypomnieć... BYŁA ŻONA KRYTYKUJE MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO. PORUSZA BARDZO PRYWATNE KWESTIE

Portal "Życie" informował również o... NIESPODZIEWANY KONIEC MAŁŻEŃSTWA PRZEMYSŁAWA BABIARZA. "TO NIE BYŁ MÓJ WYBÓR"