Dominika Tajner i Michał Wiśniewski nie są już małżeństwem. Para pobrała się w 2012 roku, jednak ich związek nie przetrwał. I choć, wszystko wskazywało na to, że ich relacja opiera się na prawdziwej miłości, postanowili się rozstać.

Dziś, Michał Wiśniewski jest w związku z nową partnerką, ale jak twierdzi, zarówno lider zespołu "Ich Troje", jak i Dominka Tajner, wciąż utrzymują ze sobą przyjacielskie kontakty. Ostatnio, gwiazda potwierdziła, że, mimo rozwodu spotyka się z byłym mężem:

"Mamy bardzo dobre relacje i dość częsty kontakt. Nie jesteśmy przyjaciółmi, że dzwonimy na ploteczki, pytamy co słychać, jak u ciebie w związku. Ale nie ukrywam, że jak rozmawiamy, to pytam o to, jak mu się układa, ostrzegam go, na co ma uważać. Więc relacje mamy bardzo poprawne. Jesteśmy bardzo dobrymi kolegami. W końcu kawał czasu i kawał życia spędziliśmy ze sobą."

Nie ma się czemu dziwić, w końcu para spędziła ze sobą ponad 7 lat i to co wspólnie przeżyli zawsze będzie ich łączyć.

Po ich rozstaniu, Dominika Tajner nie znalazała jeszcze pocieszenia w ramionach innego mężczyzny. W przeciwieństwie do byłego męża, o którym to szybko pojawiła się informacja, że spotyka się z nową kobietą. Ponadto, okazało sie także, że wokalista oczekuje na piąte dziecko.

Obecną partnerkę poznała także Dominka. Kobieta w rozmowie z dziennikarzami postanowiła skomentować, co sądzi o nowej wybrance byłego męża:

"Poznałam jego nową partnerkę. Nie będę się wygłupiać, że jesteśmy koleżankami."

Ten ironiczny komentarz może świadczyć o tym, że chyba nie mamy co liczyć na prawdziwą przyjaźń obu pań.

Pisaliśmy także o: DOMINIKA TAJNER-WIŚNIEWSKA PRZESZŁA BOLESNY ZABIEG. TAK ODBIJA SIĘ NA NIEJ ROZWÓD Z MICHAŁEM WIŚNIEWSKIM

Przypominamy o: CÓRKA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO PRZESZŁA METAMORFOZĘ. TRUDNO JĄ TERAZ POZNAĆ!

Portal "Życie" pisał też: NIEOCZEKIWANY ZWROT AKCJI W POPULARNYM SERIALU! CZY ONI SIĘ ROZSTANĄ?