Etiennette Wiśniewska, córka Michała Wiśniewskiego, wokalisty zespołu Ich Troje poszła w ślady znanego taty i zaczęła eksperymentować z wyglądem. Jak nastolatka zmieniła swój styl?

Michał Wiśniewski znany jest nie tylko ze swojej muzyki, ale także z przyciągających wzrok stylizacji i szalonych fryzur. Najbardziej charakterystyczne są jego czerwone włosy.

Bogate życie artystyczne wokalisty przekłada się na jego życie prywatne. Pierwszą żoną lidera Ich Troje była Magda Femme, drugą Mandaryna, z którą ma dwójkę dzieci: Xaviera i Fabienne.

Z trzecią, byłą już partnerką, Anią Świątczak Wiśniewski ma dwie córki Vivienne i Etiennette. Ostatnio muzyk zakończył rozwodem swój związek z Dominiką Tajner.

Zobacz także: TO KONIEC! LEGENDA POLSKIEJ MUZYKI SCHODZI ZE SCENY!

Piosenkarz bardzo chętnie dzieli się swoim życiem osobistym z fanami. Na jego portalach społecznościowych często pojawiają się prywatne zdjęcia i filmiki. Nie brakuje tam fotografii z dziećmi.

Michał Wiśniewski stara się utrzymywać z nimi, jak najlepsze relacje. Ekscentryczny wygląd wokalisty zapewne wpływa na to, jak odbierają go jego dzieci. Okazuje się, że odziedziczyły one po tacie nie tylko fizyczne podobieństwo.

Zamiłowanie do metamorfoz i odważne zmiany wizerunku to cechy charakterystyczne Michała, które z pewnością odnajdą w sobie jego pociechy.

Zobacz także: BRADLEY COOPER POKAZAŁ SIĘ Z CÓRKĄ. GWIAZDOR WYGLĄDA CORAZ MŁODZIEJ!

Ostatnio taką metamorfozą pochwaliła się jego córka Etiennete. Dziewczyna wrzuciła na Instagrama zdjęcie pokazując się w nowej fryzurze. Jej ciemne, długie włosy, zastąpiło krótkie, modne cięcie w kolorze platynowego blondu. Jak widać, genów nie da się oszukać!

View this post on Instagram

X X

A post shared by eti (@etiwisniewska) on

Źródło: „Pudelek.pl”