Grzegorz Markowski podjął decyzję! Zespół „Perfect” opuszcza scenę. Informację ujawniła agentka „Perfectu”.

„Perfect” ogłosił swoją ostatnią trasę koncertową. Podjętą decyzję skomentował Krzysztof Cugowski, który sam ok. 5 lat temu pożegnał się z „Budką Suflera” – „rozumiem ich i myślę, że to dobra decyzja!”.

Zobacz także: LECH WAŁĘSĄ ZNIKNIE Z GDAŃSKA? RADNI WKRACZAJĄ DO AKCJI

Po 40. latach grania muzycy postanowili zakończyć tę przygodę. Powody są wciąż nieujawnione. Wiemy, że „Perfect” wyruszy w pożegnalną trasę koncertową na początku 2020 r.

– „Dokładnie, to znaczy, że to ostatnie koncerty. Zespół kończy działalność. Nie mówimy o powodach” –  pani Agnieszka Jaworska.

O przyczynach zakończenia działalności zespołu można jedynie tworzyć domysły. Markowski osobiście kilka razy zaznaczał w wywiadach, że jest zmęczony, potrzebuje relaksu i odpoczynku.

– „Taki nasz potencjał na życie, na działanie, na prawdę, na rodzaj energii, którą dostajesz od Stwórcy, z kosmosu… Myślę, że w uczciwy sposób powiem, że ten zasób mi się kończy. Uczciwość każe mi pomyśleć o tym, że to już koniec drogi” – mówił w TVN.

Zobacz także: LEWANDOWSKA ZASKOCZYŁA FANÓW. ZANIEMÓWILI PO OBEJRZENIU TEJ FOTKI!

– „Rozumiem ich i myślę, że to dobra decyzja. Skoro taką podjęli, to ja ich popieram i szanuję. Przychodzi czas na wszystko, koledzy na pewno wszystko dobre przemyśleli. To nie powinno być nic nadzwyczajnego. To nie jest łatwe mieć wciąż siłę do grania i porywania tłumu. Co innego, kiedy człowiek jest zdrowy i młody” – powiedział Markowski.

W ostatnią trasę koncertową „Perfect” wyruszy już na początku 2020 roku. Będzie to ostatnia szansa spędzić niesamowicie czas w gronie legendarnego zespołu!

źródło: „se.pl”