Wiele wskazuje na to, że nowe odcinki „M jak Miłość” wprowadzą ogromne zamieszanie w rodzinie Mostowiaków. Związek Uli i Bartka zawiśnie na włosku, gdy ten dowie się, że Ula najprawdopodobniej nadal kocha Janka!

Już 19 listopada TVP2 wyemituje 1471. odcinek serialu, w którym Bartek zastanie swoją żonę w dwuznacznej sytuacji z innym mężczyzną! Bartek będzie całkowicie zdruzgotany. Czy spotkanie Uli z Jankiem dowiedzie, że stara miłość nie rdzewieje? I czy Bartek w tej sytuacji zdecyduje się na rozwód?

Najnowsze odcinki przyniosą Mostowiakom dużo nowych problemów. Z więzienia wyszedł Grzelak, który tylko marzy o tym, by zemścić się na Bartku! Ula znajdzie się przez to w dużym niebezpieczeństwie.

W jej obronie stanie były narzeczony. Niestety Janek zostanie postrzelony przez Grzelaka. Trafi do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Roztrzęsiona Ula zadzwoni do Bartka, opowiadając mu o wszystkim.

Mężczyzna natychmiast zjawi się w Grabinie i raz na zawsze rozprawi się z Grzelakiem. Przestępca wyjdzie z tego starcia ciężko pobity. Bartek tymczasem uda się do szpitala, by odwiedzić rannego Janka.

Niestety wybierze na te odwiedziny bardzo nieodpowiednią chwilę! Zastanie bowiem swoją żonę zalewającą się łzami nad rannym Jankiem. Wówczas Bartek zrozumie, że jej uczucia do Janka wcale nie wygasły. Kobieta nadal go kocha.

Ten widok złamie mu serce i Bartek zażąda rozwodu. Na odchodne powie swojej żonie:

Nie można uciec od przeszłości.

Kobieta nie zaprzeczy tym słowom.

View this post on Instagram

Niech im się wiedzie! ❤️

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) on

Przeczytaj również o... SANDRA KUBICKA ROZSTAŁA SIĘ Z NARZECZONYM? ,,MAMY CICHE DNI"

Portal "Życie" pisał również na ten temat: JUŻ JUTRO NOWY ODCINEK UWIELBIANEGO PRZEZ POLAKÓW SERIALU! CO TYM RAZEM ZASKOCZY WIDZÓW?

Z informacji portalu "Życie" wynika, że... POWSTAJE NOWY SERIAL Z MACIEJEM STUHREM W ROLI GŁÓWNEJ. POWTÓRZY SUKCES „BELFRA”?