"Przyjaciółki" to serial, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. I choć pojawił się na antenie Telewizji Polsat w 2012 roku, liczba oglądających nie maleje, a losy czterech niezależnych kobiet śledzi regularnie mnóstwo Polaków.

Każdy odcinek to nowy wciągający wątek opowiadający o losach Zuzy, Patrycji, Anki i Ingi. Co tym razem wydarzy się w życiu kobiet?

Już w czwartek będziemy mieli okazję zobaczyć, jak ze zdradą partnera poradzi sobie Patrycja. Kobieta przyłapie Wiktora na goracym uczynku. Czy zdoła mu wybaczyć? To się okaże.

Z kolei Inga zacznie myśleć o powiększeniu rodziny, a Anna dowie się o szalonym pomyśle Pawła. Jak zareaguje na to, kiedy dowie się, że jej mąż planuje wybudować nowy dom?

Odpowiedzi na te pytania uzyskamy już jutro. Zapowiada się ciekawy odcinek!

Badź też na bieżąco z tym, co dzieje się w polskich programach rozrywkowych: "THE VOICE OF POLAND" - KTO ZASTĄPI ZWOLNIONĄ BARBARĘ KURDEJ-SZATAN?

Zobacz także, jak za kierownicą radzi sobie polska piosenkarka: EDYTA GÓRNIAK OBLAŁA EGZAMIN NA PRAWO JAZDY! CO SPRAWIŁO JEJ NAJWIĘKSZĄ TRUDNOŚĆ?

Dowiedz się też, czym zaskoczyła internautów najpopularniejsza, polska trenerka: LEWANDOWSKA JAKIEJ NIE ZNACIE. CO TAKIEGO POKAZAŁA NA SWOIM INSTAGRAMIE?