Ania Lewandowska to trenerka o wielkiej pasji i energii do życia. Ostatnio na jej instagramie znalazł sie wpis, który zaniepokoił fanów.

Z Instagramowej galerii Ani Lewandowskiej do tej pory biła pozytywna energia. Trenerka zarażała swoich fanów uśmiechem i optymistycznym podejściem dożycia.

Jednak ostatnio na profilu Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, przedstawiające smutną i depresyjną Anię. Gwiazda przyznała, że jak każdy ma gorsze dni.

Tak wyglądam, kiedy jestem smutna i zmartwiona. Rzadkooooo, bo rzadko to fakt, ale tak jak wszyscy jestem tylko człowiekiem i też zdarzają mi się smutniejsze momenty i gorsze samopoczucie - napisała.

Ania sama zauważyła, że taki widok nie jest codziennością na jej profilu.

Czasem jest tak, że jak ktoś nas pyta co słychać, odpowiadamy, że jest nam chwilowo gorzej, że coś nam nie wyszło, coś nas boli, albo że zwyczajnie jest nam smutno, ale... Co nas nie zabije to nas wzmocni. Prawda?

Na końcu wpisu zapewniła, że ten stan przejdzie i jutro będzie czuła się już lepiej.

Nie ma ludzi idealnych, nie musimy się też starać tacy być. Ważne, by zawsze być sobą i być w zgodzie z sobą. Jutrzejszy dzień będzie. ZAWSZE PATRZĘ POZYTYWNIE.

Mamy nadzieje, że jest już lepiej, a ,,dołek” był tylko chwilowy.

View this post on Instagram

Tak wyglądam kiedy jestem smutna i zmartwiona ✋ Rzadkooooo, bo rzadko to fakt🙈, ale tak jak wszyscy jestem tylko człowiekiem i też zdarzają mi się smutniejsze momenty i gorsze samopoczucie. Rzadko dodaje się takie zdjęcia na social media, ale przecież smutek, złość czy płacz to emocje, które towarzyszą każdemu w życiu. Czasem jest tak, że jak ktoś nas pyta co słychać, odpowiadamy, że jest nam chwilowo gorzej, że coś nam nie wyszło, coś nas boli, albo że zwyczajnie jest nam smutno, ale... Co nas nie zabije to nas wzmocni. Prawda? ✨ Nie ma ludzi idealnych, nie musimy się też starać tacy być. Ważne by zawsze być sobą i być w zgodzie z sobą. Jutrzejszy dzień będzie 👍 ZAWSZE PATRZĘ POZYTYWNIE ❤️ ANN ❤️✨ #annalewandowska

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Robert Lewandowski zostanie restauratorem? Przekonaj się: Lewandowski otwiera restaurację. Czy w menu znajdą się ,,kulki mocy”?

Książę Karol posiadał w swojej kolekcji obrazów falsyfikaty? Przeczytaj: Ciemne chmury nad księciem Karolem! Chodzi o falsyfikaty

Ewelina Rozworska