Robert Lewandowski zamierza otworzyć w przyszłym roku restaurację. Lokal będzie znjadował się na Warszawskiej Woli. Co będzie serwował piłkarz Bayernu Monachium?

Jak donosi Tvp.info, piłkarz reprezentacji Polski w przyszłym roku otworzy restaurację. Lokal będzie znajdował się na Woli u zbiegu ulic Krochmalnej, Wroniej i Chłodnej.

Restauracja będzie mieścić się Browarach Warszawskich. Lokal, w którym będzie można posmakować kuchni Lewandowskiego, ma aż 1.3 tys. metrów kwadratowych!

Lewandowski wszedł w spółkę z Jerzym Krzanowskim (Grupa Nowy Styl) i Jackiem Trybuchowskim.

Restauracja zajmie całą warzelnię i będzie działać na czterech piętrach. Na samym dole powstanie bar sportowy, na kolejnych dwóch piętrach restauracja z elementami sportowymi, innym klimatem i menu, a na samej górze będzie sala otwierana przy okazji różnych wydarzeń – powiedział Trybuchowski, dodając, że: Jestem przekonany, że każda wizyta u nas będzie przyjemna i zapewni gościom maksimum wygody, zaangażujemy do tego najlepszych ludzi oraz nowoczesne technologie.

Otwarcie restauracji zaplanowano na październik 2020 roku. Ciekawe, czy będzie można w nim spróbować specjałów kuchni Ani Lewandowskiej?

Może w karcie na dobre zagości hitowy przepis na pomidorki z cebulką! 😉

Maryla Rodowicz testuje śląską kuchnię, zobacz: MARYLA RODOWICZ ZACHWYCA SIĘ SERDELKIEM! [WIDEO]

Ewelina Rozworska