Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych polskich par, którą uważa się za niezwykle dobrany duet. Sportowe małżeństwo zdaje się żyć w idealnej harmonii.

Ania Lewandowska znana jest z bycia trenerką, ma ogromną pasję do sportu, a także pełno energii. Fanki były zachwycone – w obu ciążach wyglądała wprost przepięknie.

Córeczka Lewandowskich, Klara, podobno pod koniec ciąży trenerki codziennie dopytywała, kiedy w końcu doczeka się rodzeństwa. Teraz, gdy na świecie pojawiła się już maleńka Laura, jej starsza siostra musi być szczęśliwa.

View this post on Instagram

Kochani! Jak zwykle o tej porze roku, przygotowałam BOX @foods_by_ann dedykowany naszym wspaniałym Mamom ❤️ Chciałam, aby znalazły się w nim naprawdę wyjątkowe produkty, dlatego tym razem zdałam się nie tylko na swoją intuicję, ale też na opinie… mamusiek 😊 I tak powstał ten BOX – wszystkie ulubione produkty Mam w jednym miejscu: ✔️Ciasteczka owsiane z dynią ✔️Mix Pocket Choco Bar 4 szt. ✔️Coffee Crema mielona ✔️Mix Choco Bite 3 x 4 szt. ✔️Pasta Orzechowa Truskawka ✔️Dżem 100% Czarna porzeczka z chia ✔️Jagody goji w czekoladzie ✔️Orzechy nerkowca w czekoladzie BOX jest dostępny tutaj 👉 www.foodsbyann.com #AnnaLewandowska #FoodsByAnn #DzieńMatki #Hpba #HealthyFood #BoxFoodsByAnn

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

W jakich warunkach rodziła Anna Lewandowska?

Mała Laura urodziła się na początku maja. Cała Polska czekała na to wydarzenie oraz pierwsze zdjęcia dziecka, które dość szybko pojawiły się w sieci.

Anna Lewandowska czuje się znakomicie, jest zupełnie zdrowa. Młodsza córeczka sportowego małżeństwa także. Bardzo szybko wyszły ze szpitala.

Od dnia, w którym Anna Lewandowska ogłosiła ciążę, fani zastanawiali się, które miejsce obierze jako właściwe na swój poród. Okazało się, że trenerka zaufała tej samej klinice, w której rodziła Klarę.

Mama dwóch dziewczynek urodziła Laurę 6 maja.

- Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. (...) W nocy nie mogłam spać, a jak już usnęłam, śniło mi się, że noszę noworodka. Rano, gdy się obudziłam, dostałam SMS-a, że Ania zaczęła rodzić. I 40 minut później pojawiła się na świecie Laura – wspomina mama Ani Lewandowskiej, Maria Stachurska.

Jak podają media, klinika, którą wybrała Anna Lewandowska, jest naprawdę dobrym miejscem, jednak trzeba sporo zapłacić za poród w tej placówce – od 15 do aż 50 tysięcy euro.

Przypomnij sobie o… TO JUŻ 85 LAT ODKĄD NIE MA Z NAMI MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO. JAK WSPOMINAJĄ GO CI, KTÓRZY MIELI OKAZJĘ GO POZNAĆ

Jak informował portal Życie: KIEDY WRESZCIE POJAWI SIĘ WIOSENNA AURA? SYNOPTYCY NIE MAJĄ DOBRYCH WIADOMOŚCI

Portal Życie pisał również o… RZĄD PLANUJE OTWORZYĆ GRANICE DLA ZAGRANICZNYCH TURYSTÓW. CHCE RATOWAĆ POLSKIE HOTELE