Marzenia Klary Lewandowskiej w końcu się spełniły – to już pewne, Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko. Ona oraz Robert Lewandowski zostali rodzicami po raz drugi.

Robert Lewandowski opublikował już przejmujące zdjęcie z małą córeczką na rękach. Fani są wzruszeni. Przy okazji piłkarz ujawnił imię swojej drugiej pociechy.

„Witaj skarbie. Witamy na świecie Laura. Świetnie się spisałaś mamusiu” – podpisał zdjęcie, na którym przytula dziecko zawinięte w malutki kocyk.

Lewandowska pokazała córkę na Instagramie!

Nie musieliśmy długo czekać. Anna Lewandowska zdecydowała się pokazać swoją drugą córkę na swoim Instagramie. Celebrytka dodała zdjęcie Laury, która jest „ofiarą” czułości swojej starszej siostrzyczki Klary, urocze.

Siostry. Rodzina to najważniejsza rzecz - podpisała zdjęcie trenerka.

Słodziaki-szczęściary. Już zawsze będą miały siebie – czytamy w komentarzu dodanym przez Małgorzatę Kożuchowską.

Widać, że między siostrami już urodziło się wspaniale uczucie. Jak wiadomo mała Klara nie mogła się doczekać przyjścia na świat swojej młodszej siostrzyczki. Teraz nie może oderwać od niej wzroku. Zobaczcie sami, jak pięknie dziewczynki razem wyglądają!

Przypomnij sobie o… SERCE PĘKA. COŚ SIĘ SKOŃCZYŁO, TWARZ WOŚP ODCHODZI Z FUNDACJI

Jak informował portal Życie: OBIECANO POLAKOM PIENIĄDZE, KTÓRYCH PRAWDOPODOBNIE NIE ZOBACZĄ. NAJBIEDNIEJSI PONIOSĄ NAJWIĘKSZE STRATY