Robert Lewandowski długo nie nacieszył się córką. Stało się coś, co przerwało sielankę „świeżego” taty.

Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko

Marzenia Klary Lewandowskiej w końcu się spełniły – to już pewne, Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko. Ona oraz Robert Lewandowski zostali rodzicami po raz drugi.

Robert Lewandowski opublikował już przejmujące zdjęcie z małą córeczką na rękach. Fani są wzruszeni. Przy okazji piłkarz ujawnił imię swojej drugiej pociechy.

„Witaj skarbie. Witamy na świecie Laura. Świetnie się spisałaś mamusiu” – podpisał zdjęcie, na którym przytula dziecko zawinięte w malutki kocyk.

Fani oraz inne gwiazdy pospieszyli z gratulacjami dla Ani oraz Roberta Lewandowskich. My również się do nich przyłączamy!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski. Źródło: Instagram

Robert Lewandowski nie będzie mógł nacieszyć się córką, ma zobowiązania…

Jak informuje radio zet, Robert Lewandowski rozpoczął właśnie przygotowania do Bundesligi. W związku z tym już w sobotę będzie musiał pojawić się w Monachium.

Jak się okazuje Robert Lewandowski oraz cała jego drużyna, będą musieli pod dać się obowiązkowej Kwarantanny, która odbywać się będzie w jednym z hoteli w Monachium. Kwarantanna, którą zostali objęci piłkarze jest jednym z warunków obowiązujących przy powrocie do Bundesligi.

Chciałbym podziękować politykom, że dzięki ich decyzji mamy możliwość dokończenia sezonu Bundesligi. Cieszymy się z tego, że już od połowy maja będziemy mogli wznowić rozgrywki. Gwarantuje to, że rozstrzygnięcia zapadną na boisku, a nie przy zielonym stoliku - powiedział Karl-Heinz Rummenigge cytowany przez Radio ZET.

Lewandowscy. Screen:Instagram
Lewandowscy. Screen:Instagram
Lewandowscy. Screen:Instagram

Przypomnij sobie o… SPOSÓB NA PIĘKNE WŁOSY, KTÓRY NIE MA SOBIE RÓWNYCH. NATYCHMIASTOWY EFEKT WIDOCZNY GOŁYM OKIEM, KONIEC Z WYPADANIEM WŁOSÓW

Jak informował portal Życie: SPECJALIŚCI BYLI ZDUMIENI, GDY ODKRYLI, JAKIE WŁAŚCIWOŚCI MAJĄ BANANY. JEDZENIE JEDNEGO OWOCU DZIENNIE PRZYNIESIE NIESAMOWITE KORZYŚCI

Portal Życie pisał również o… CZYŻBY NASTĄPIŁ PRZEŁOM W SPRAWIE KACPERKA? MAJA RUTKOWSKI ODEBRAŁA PILNY TELEFON, PODAŁA JEGO TREŚĆ DO WIADOMOŚCI OPINII PUBLICZNEJ