W ostatnim czasie cała Polska żyje sprawą zaginionego 3,5-letniego Kacperka z Nowogrodźca. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się nie tylko służby mundurowe i okoliczni mieszkańcy, ale także m.in. detektyw Krzysztof Rutkowski z małżonką.

Maja Rutkowski otrzymała niecodzienny telefon. To, co usłyszała po jego odebraniu, przyprawiło wszystkich o dreszcze.

Maja Rutkowski oraz Krzysztof Rutkowski z pełnym zaangażowaniem rozpoczęli poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Sprawa wciąż pozostaje niejasna, dziecko nie zostało odnalezione, jest niewiele jakichkolwiek poszlak.

Zaginął Kacperek Błażejowski. Źródło: fakt.pl
Zaginął Kacperek Błażejowski. Źródło: fakt.pl
Zaginął Kacperek Błażejowski. Źródło: fakt.pl

Nad sprawą pochyliły się dziesiątki osób. Nie da się ukryć – im dłużej trwają poszukiwania, tym mniejsze szanse, że Kacperka uda się odnaleźć żywego, choć liczą na to jego najbliżsi. Tymczasem w biurze Krzysztofa i Mai Rutkowskich rozdzwoniły się telefonu.

Maja Rutkowski odebrała telefon w sprawie Kacperka

Rutkowscy już od kilku dni wkładają całą energię w poszukiwania 3,5-letniego chłopca. Jak na razie jest wiele niewiadomych, a śledczy rozważają różne teorie. Niestety, śladów i poszlak jest bardzo niewiele, a to, co mówią przyjaciele rodziny, jak na razie nie było pomocne przy poszukiwaniach.

Maja Rutkowski opublikowała film na YouTube, w którym opowiada, że wiele osób dzwoni, chcąc zaoferować swoją pomoc w sprawie Kacperka. Niektórzy przekazują wieści, które, jak twierdzą, są prawdą o tym, co stało się z dzieckiem.

Jednak sama detektyw nie ukrywa, że w większości są one niezbyt pomocne. Przykładem jest rozmowa, podczas której anonimowy informator uważał, że Kacperek jest sprzedany, zaś on ujawni, gdzie przebywa chłopiec, w zamian za morfinę.

Mapa miejsc, w których był zaginiony Kacperek. Źródło: pikio.pl
Mapa miejsc, w których był zaginiony Kacperek. Źródło: pikio.pl
Mapa miejsc, w których był zaginiony Kacperek. Źródło: pikio.pl

- Po przejrzeniu wszystkich dowodów, wszystkiego co matka opowiadała, po prostu wiem, że mały został sprzedany. Jeśli chcecie go znaleźć, niech przyjedzie po mnie, niech mnie tam zawiezie, ja mam tylko dwa żądania: musi mieć przy sobie morfinę. [...] Ja mogę jakoś dojechać w to miejsce. Wiem, że go znajdę – twierdził mężczyzna.

Według Mai Rutkowskiej niektórzy proponują, by pokropić miejsce zaginięcia chłopca święconą wodą, modlenie się, by woda „wypuściła” zwłoki chłopca, czy też odwiedzenie jasnowidzów. Jak na razie te rady nie okazały się przydatne.

Przypomnij sobie o… SPOSÓB NA PIĘKNE WŁOSY, KTÓRY NIE MA SOBIE RÓWNYCH. NATYCHMIASTOWY EFEKT WIDOCZNY GOŁYM OKIEM, KONIEC Z WYPADANIEM WŁOSÓW

Jak informował portal Życie: SPECJALIŚCI BYLI ZDUMIENI, GDY ODKRYLI, JAKIE WŁAŚCIWOŚCI MAJĄ BANANY. JEDZENIE JEDNEGO OWOCU DZIENNIE PRZYNIESIE NIESAMOWITE KORZYŚCI

Portal Życie pisał również o… ARCHIWALNE ZDJĘCIE MARYLI RODOWICZ I ZBIGNIEWA WODECKIEGO PO RAZ PIERWSZY UJRZAŁO ŚWIATŁO DZIENNE. TAK SIĘ BAWIĄ GWIAZDY