Maja Rutkowska, żona detektywa Rutkowskiego, byłam o powiedzieć co tak naprawdę stało się z rowerkiem Kacperka.

Co się stało z rowerkiem?!

Zagadkę rowerka 3,5-letniego Kacperka rozwiązała Maja Rutkowski. Pani detektyw opowiedziała o wszystkim w najnowszym filmiku na swoim kanale na Youtubie.

- Rowerek 3,5-letniego Kacperka został zabezpieczony przez policję. Po wypadku znajdował on się w bagażniku ojca i samochód wraz z rowerkiem został zabezpieczony przez policję. Kiedy ojciec małego Kacperka, Rafał, wrócił na działkę, rowerek nie został wyjęty w ogóle z bagażnika. Chłopiec normalnie chodził na nogach i jeździł tym rowerkiem wcześniej przed obiadem. Kwestia rowerka jest tutaj wyjaśniona – opowiada na YouTubie Maja Rutkowski.

Mama Kacperka także zabrała głos w sprawie rowerka

On miał się iść bawić do piaskownicy, a ten chole**y rowerek, on nie był w ogóle wyciągnięty. Jak on wrócił z obiadu, on nie mógł wyciągać rowerka, bo ten rowerek był cały czas w bagażniku. Ludzie, którzy tutaj byli, oni pamiętają, że jeździł na rowerku, ale przed pojechaniem na obiad, a nie po. Mówię wam, on wyjechał z domu, to 15 minut później dostałam telefon, że jego nie ma - powiedziała kobieta.

Przypomnij sobie o… SEKRET ZBIGNIEWA WODECKIEGO, KTÓRY SKRYWAŁ PRZED ŚWIATEM. CO NAPRAWDĘ ŁĄCZYŁO GO Z ANNĄ DYMNĄ

Jak informował portal Życie: CZY SZCZEPIONKA NA KORONAWIRUSA BĘDZIE PRZYMUSOWA? OFICJALNA ODPOWIEDŹ ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO WSZYSTKO WYJAŚNIA