Gwiazdor Polsatu zaczął rok w niezwykle ciekawy sposób – wziął ślub w Australii. Jego wybranka to Yuliya Philips, a ceremonia odbyła się 6 stycznia.

Ślub wzięli w Australii, z dala od mediów oraz tłumów gapiów. Na ceremonię zaprosili tylko najbliższych.

Juror z „Tańca z gwiazdami” wynajął mieszkanie w Londynie

Mowa o Michale Malitowskim, który stał się rozpoznawalny w Polsce dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami”. Od jakiegoś czasu na celowniku jest nie tylko to, co związane z programem, ale także szczegóły dotyczące jego życia prywatnego.

Jury „Tańca z gwiazdami”. Źródło: eska.pl
Jury „Tańca z gwiazdami”. Źródło: eska.pl
Jury „Tańca z gwiazdami”. Źródło: eska.pl

Malitowski był w długim związku z Joanną Leunis, którego owocem jest 3-letnia Lia. Jednak trwające 17 lat małżeństwo rozpadło się, a Michał stał się mężem Yuliyi Philips.

W jednym z wywiadów Michał Malitowski zdobył się na szczere wyznanie. Opowiedział historię ze swojego życia, która miała związek z koronawirusem. Mężczyzna bał się, że zamknięcie granic rozdzieli jego i 3-letnią Lię, która mieszka w Londynie.

- Rząd ogłosił plan zamknięcia granic. Ogarnęło mnie przerażenie, że nie zdołam wrócić do córki. Na lotnisku kłębił się tłum, my z Julią w nim. Bałem się, tym bardziej, że Lia była w Londynie sama, tylko z babcią. Joanna, moja była partnerka i mama Lii, pracowała na Ukrainie – ujawnił.

- Podczas gdy Polacy siedzieli już zamknięci w domach, w Anglii wszystko było jeszcze otwarte. Nadal był obowiązek szkolny. A potem nagle: ciach, zostajemy w domach. I znowu czułem strach, że nie będę mógł widywać się z córką – opowiadał Malitowski.

Juror „Tańca z gwiazdami” nie mieszka z córką, ale on i Yuliya wynajęli mieszkanie w pobliżu, by móc widywać się z Lią, którą Michał opiekuje się razem z Joanną Leunis.

- Jestem w Londynie w otoczeniu tych, których kocham, a to mnie uspokaja. Z Julią robimy wszystko, co w naszej mocy, by Lia jak najmniej odczuła tę sytuację. Żeby nie udzielił jej się lęk, niepewność, tęsknota, które przecież także odczuwamy. Bawimy się, tańczymy, bo Lia to uwielbia, dzwonimy do moich rodziców i siostry, z którymi córka jest bardzo związana – opowiada, jak spędzają ten trudny czas.

Malitowski obecnie jest instruktorem tańca w formie online.

Przypomnij sobie o… UCZESTNICZKA „ROLNIK SZUKA ŻONY” SZCZERZE O SWOIM UCZUCIU. GDYBY TERAZ POZNAŁA SWOJEGO WYBRANKA, NIC BY Z TEGO NIE WYSZŁO

Jak informował portal Życie: GRZEGORZ CIECHOWSKI POZOSTAWIŁ TEN ŚWIAT Z DNIA NA DZIEŃ. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Portal Życie pisał również o… TEŚCIOWA MAŁGORZATY ROZENEK WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ O JEJ CIĄŻY. CO TAKIEGO POWIEDZIAŁA