Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Rodzice nie mogą doczekać się tego, aż w końcu ujrzą swoją pociechę. Będzie to szczególnie ważne dla Radka, który zostanie ojcem po raz pierwszy. Jak spełni się w roli taty? Zdanie na ten temat wyraziła jego mama.

Majdanowie już wkrótce zostaną rodzicami. Co na to teściowa Małgorzaty Rozenek?

Radek Majdan na dniach zostanie po raz pierwszy tatą. Na ten dzień czekania tylko sam przyszły tata, ale także wszyscy najbliżsi pary. O ciąży Majdanów zdecydowała się powiedzieć kilka słów także mama Radka – Halina Majdan. Kobieta odważyła się na rozmowę z "Dobrym Tygodniem".

Jesteśmy pełni niepokoju, ale jednocześnie nadziei, że wszystko pójdzie dobrze – wyznała pani Halina.

View this post on Instagram

Kochani, choć majówka już się skończyła, wyjątkowa promocja w @nailacuv trwa w najlepsze. I to jeszcze przez trzy dni. Sprawdź na www.nailac.pl Promocja jest na WSZYSTKIE lakiery hybrydowe (kolory, bazy, topy) oraz na cała kolekcje lakierów kauczukowych z mojej kolekcji #BABYBOOMER. Jaka jest zaleta lakierów kauczukowych? Są delikatne dla płytki paznokcia, doskonale wyrównują wszelkie niedoskonałości płytki, czyli nierówności. Są bardzo łatwe w aplikacji, dzieki czemu możemy robić to w swoich domowych salonach ;-) Dodatkowa zaleta jest taka, że to produkt 2 w 1, czyli baza oraz kolor. Są dostępne w dziesięciu przepięknych mlecznych, pastelowych kolorach nude, które uwielbiam. #nailac #babyboomer

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Bliscy pary martwią się głównie o poród w czasie pandemii koronawirusa. Jak zaznaczyła mama Radka, jej synowi bardzo zależało na rodzinnym porodzie. Do tej pory jednak nie wiadomo, czy Radek będzie mógł towarzyszyć żonie na sali porodowej, kiedy na świat przyjdzie jego pierwszy syn.

- Było ustalone, że Radek będzie przy porodzie. Dziś już wiemy, że ze względu na pandemię nie ma takiej możliwości. Jest to dla niego bardzo przykre - przekazała teściowa Małgorzaty Rozenek.

Ma doskonałe podejście do dzieci: jest cierpliwy, nigdy nie podnosi głosu, ma świetny kontakt z synami Małgosi. Chłopcy uwielbiają, gdy robi im śniadania – powiedziała kobieta.

Przypomnij sobie o… W TELEWIZJI WYEMITOWANO NAGRANIE Z OPERACJI PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. AKTOR BYŁ PRZYTOMNY I ROZMAWIAŁ Z LEKARZAMI PODCZAS ZABIEGU

Jak informował portal Życie: IMGW WYDAŁ OSTRZEŻENIA. POGODA W POLSCE NIE ROZPIESZCZA, SZYKUJE SIĘ KOLEJNE ZAŁAMANIE

Portal Życie pisał również o… JAK WYGLĄDA NAJSTARSZA CÓRKA NATALII KUKULSKIEJ? ALEŻ ONA WYROSŁA, JEST BARDZO PODOBNA DO MAMY