Natalia Kukulska od 20 lat jest szczęśliwą żoną Michała Dąbrówki. Razem uchodzą za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w show-biznesie.

Para bardzo szybko się w sobie zakochała, a ich piękne uczucie widoczne jest do dziś. Doczekali się trójki dzieci – prawie 20-letniego syna, Jana, a także dwóch córek, Anny, która skończyła 15 lat, oraz 3-letniej Laury.

Natalia Kukulska znana jest dzięki swojemu talentowi muzycznemu. Pochodzi z artystycznej rodziny – jej mamą była legendarna Anna Jantar, zaś tatą – kompozytor Jarosław Kukulski.

Popularna wokalistka ma już 44 lata. Debiutowała w wieku zaledwie 10 lata, śpiewając wtedy piosenki dla dzieci, m.in. znany wszystkim utwór „Puszek-okruszek”.

Jej przyrodnim bratem jest Piotr Kukulski, który próbował swoich sił w muzyce hip-hop, jednak dość szybko wycofał się z tych zamiarów.

Natalia Kukulska pokazała córkę

Wczoraj, 4 maja, najstarsza córka Natalii Kukulskiej, Ania Dąbrówka, obchodziła swoje piętnaste urodziny. Wokalistka pochwaliła się zdjęciem swojej pociechy.

Na ogół Natalia Kukulska nie udostępnia zbyt wielu prywatnych zdjęć czy filmów, jednak z okazji urodzin córki pozwoliła sobie na wyjątek.

„Urodzinowa, urodziwa, urokliwa. Moje 15-letnie szczęście! Kiedy tak wyrosło, że na szerokie wody się rwie. KochAniu, byś zawsze była bezpieczna i pełna radości życia!” – napisała o swojej córce.

Do wpisu na Instagramie dołączyła także kilka zdjęć swojej pociechy. Fani byli zachwyceni tym, jak naturalnie i pięknie wygląda nastoletnia córka Natalii Kukulskiej.

Internauci zauważają, że Ania Dąbrówka wygląda niemal tak, jak mama! Co więcej, część z nich widzi także, jak bardzo Ania podobna jest do tragicznie zmarłej babci.

Przypomnij sobie o… POŚWIĘCIŁA MU POŁOWĘ SWOJEGO ŻYCIA. ON ODWDZIĘCZYŁ SIĘ JEJ CZYMŚ NIESAMOWITYM

Jak informował portal Życie: ULUBIONY SKLEP POLAKÓW ZNÓW OTWARTY. KLIENCI SZTURMEM RUSZYLI NA ZAKUPY

Portal Życie pisał również o… JAK PRZYRZĄDZIĆ KURCZAKA RODEM Z KFC? PRZEPIS TAKI, ŻE PALCE LIZAĆ