IKEA ponownie otworzyła swoje sklepy. Stęsknieni klienci szturmem ruszyli zakupy. Ilość klientów spowodowała ogromne kolejki.

fot. Dorota Niecko/Twitter (Screenshot)
fot. Dorota Niecko/Twitter (Screenshot)
fot. Dorota Niecko/Twitter (Screenshot)

Kolejny etap odmrażania gospodarki

Już od 6 maja te żłobki i przedszkola, w których organy założycielskie wyrażą zgodę, zostaną otwarte. To jeszcze nie wszystko – każdy, kto nie będzie mógł skorzystać z przedszkola ani żłobka, może liczyć na zasiłek opiekuńczy.

Kolejnym udogodnieniem dla Polaków będzie fakt, że już od 4 maja miejsca noclegowe i hotele staną się znów otwarte dla turystów. Tego samego dnia otwarte zostaną również galerie handlowe, sklepy budowlane oraz meblowe – z zastrzeżeniem, że może w nich przebywać maksymalnie 1 klient na 15 m2.

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy wracają do zdrowia – od 4 maja wznowione będą zabiegi rehabilitacyjne. Ponadto niektóre instytucje kultury, np. muzea i galerie sztuki, zostaną otwarte, jeśli ich założyciele wyrażą na to zgodę.

IKEA znów otwarta

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz klientów zawsze jest dla nas najważniejsze. Dlatego też wszystkie nasze sklepy są bardzo dobrze przygotowane pod względem bezpieczeństwa na przyjęcie klientów. Ponowne uruchomienie sprzedaży stacjonarnej w sklepach IKEA jest również elementem naszej troski o ciągłość biznesu i tym samym utrzymanie stabilizacji życiowej naszych pracowników - podkreśliła Carolina Garcia Gomez, prezeska IKEA Retail Polska i dyrektorka ds. zrównoważonego rozwoju.

Ikea. Screen: Ikea.pl
Ikea. Screen: Ikea.pl
Ikea. Screen: Ikea.pl

To, jak bardzo klienci Ikei cieszyli się na ponowne otwarcie szwedzkich sklepów wnętrzarskich, uchwycone zostało na zdjęciach. W różnych częściach kraju pod drzwiami sklepu ustawiały się ogromne kolejki.

Przypomnij sobie o… HISTORIA SZEŚCIOMIESIĘCZNEJ DZIEWCZYNKI O IMIENIU ERIN. TO NAJMŁODSZA OSOBA NA ŚWIECIE, KTÓRA POKONAŁA KORONAWIRUSA

Jak informował portal Życie: BASIA KURDEJ-SZATAN SPODZIEWA SIĘ DZIECKA. AKTORKA POTWIERDZIŁA RADOSNE WIEŚCI. DODAŁA UROCZE ZDJĘCIE

Portal Życie pisał również o… TEGO NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ PO ANI Z "ROLNIK SZUKA ŻONY". UCZESTNICZKA MARZY O POSIADANIU MOTOCYKLU