Po zakończeniu rozstaniu z Jakubem, Ania zdecydowała się zapomnieć chwilowo o mężczyznach i skupić się na opiece nad synem. Mimo tego, cały czas była aktywna w mediach społecznościowych.

Od czasu do czasu publikowała wspólne zdjęcia z małym Jaśkiem. Tym razem jednak uczestniczka programu zdecydowała się skupić na sobie i swoich marzeniach.

W związku z tym na jej Instagramie pojawiło się stare zdjęcie na motocyklu. Pod postem napisała, że dąży do spełnienia pewnego pragnienia. Czy w życiu celebrytki nastąpią wielkie zmiany?

Ania z "Rolnik szuka żony" zamierza zrealizować swoje marzenia

W ostatnim czasie Ania pochwaliła się fotografią z budowy. Teraz opublikowała swoje dawne zdjęcie na motocyklu. Przyznała, że choć było to lata temu, to wciąż marzy o posiadaniu własnego pojazdu.

Czy to oznacza, że uczestniczka planuje zakup motyckla?

Ania z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się swoją nową pasją, źródło: Party.pl
Ania z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się swoją nową pasją, źródło: Party.pl
Ania z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się swoją nową pasją, źródło: Party.pl

Już w programie wyraźnie widać było, że Ania to aktywna kobieta. W wolnym czasie uwielbia ćwiczyć, jeździć na rowerze czy też wspinać się w parku linowym. Wygląda na to, że wkrótce będzie też realizować swoją drugą pasję, jaką jest jazda na motorze.

#Wspomnienia#marzenia na które spełnienie przyjdzie odpowiedni czas# Bo trzeba marzyć i dążyć do celu 😉💪MARZENIA NIE SPEŁNIAJĄ SIĘ OT TAK.W TYM CAŁA ICH MAGIA ŻE SĄ WYCZEKANE
- napisała na Instagramie.

Fani uczestniczki programu kibicują jej, aby spełniła swoje marzenia

Fani programu "Rolnik szuka żony"zareagowali bardzo pozytywnie na post Ani. Wiele z nich pisało, że trzyma kciuki, aby celebrytce udało się spełnić swoje marzenie i kupić upragniony motocykl.

Ale maszyna ☺

Wow Super 👏
- pisali.

Patrząc na zdjęcie nie da się ukryć, że Ani sprawia ogromną radość jazda na motocyklu!

Zobacz także: UCZESTNIK PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY" POKAZAŁ ZDJĘCIE SWOJEGO SYNA. CHŁOPIEC ZDECYDOWANIE WDAŁ SIĘ W TATĘ, SĄ JAK DWIE KROPLE WODY

Może zainteresuje Cię to: "ROLNIK SZUKA ŻONY" ZNÓW NA ANTENIE. WIEMY, KTO WYSTĄPI W SIÓDMEJ EDYCJI PROGRAMU

Portal "Życie" informował o: W WIEKU 35 LAT ŻYJE Z OŚMIORGIEM DZIECI NA ZASIŁKU. W NAJBLIŻSZYM CZASIE MA W PLANACH ZAKUP KONIA