Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Co jakiś czas do mediów społecznościowych, gdzie często się udziela, trafiają informacje na temat jej życia prywatnego. Basia wie, gdzie wyznaczyć granicę, więc nie ujawnia zbyt wiele.

Barbara Kurdej-Szatan pewne sprawy stara się zostawić dla siebie. Czasem jednak pokazuje fanom prywatne fotografie.

Aktorka prywatnie jest żoną Rafała Szatana, stanowią zgraną parę. Oboje są bardzo aktywni w show-biznesie i odnoszą kolejne sukcesy.

Fani z chęcią obserwują ich karierę, jednak czekają również na pewne smaczki, które wzbudzają jeszcze większe emocje niż kolejne osiągnięcia słynnej pary.

Basia Kurdej-Szatan potwierdziła ciążę

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się plotki, jakoby Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan spodziewali się dziecka. Do tej pory gwiazdorska para nie chciała zabrać głosu – jednak do czasu.

Jako pierwszy „pękł” Rafał Szatan. Na nagraniu na Instagramowym stories pokazał Basię w ciążowej sukience z widocznym zaokrąglonym brzuszkiem, o czy pisaliśmy w tym artykule.

Fani aktorki zaczęli snuć domysły, czy na pewno jest to ciąża, którą jak na razie para chciała nacieszyć się wspólnie, bez publikowania informacji w mediach. Teraz jednak nie ma już wątpliwości.

Basia Kurdej-Szatan jest już mamą 8-letniej Hani. Choć ona i Rafał Szatan bardzo chcieli mieć kolejne dziecko, przez boreliozę, którą leczyła aktorka, ich starania spełzały na niczym.

Jak widać – w końcu się udało. Na Instagramie Basi pojawiło się przepiękne zdjęcie pary, na którym Rafał obejmuje Basię, a jedną dłoń trzyma na jej zaokrąglonym brzuchu.

„Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z Wami naszym szczęściem. Przez ostatnie dwa lata, byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące, ale teraz już naprawdę. Czekamy na małego szkraba! I ściskamy Was wszystkich” – podpisała fotkę.

Gratulujemy!

Przypomnij sobie o… HISTORIA SZEŚCIOMIESIĘCZNEJ DZIEWCZYNKI O IMIENIU ERIN. TO NAJMŁODSZA OSOBA NA ŚWIECIE, KTÓRA POKONAŁA KORONAWIRUSA

Jak informował portal Życie: TEGO NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ PO ANI Z "ROLNIK SZUKA ŻONY". UCZESTNICZKA MARZY O POSIADANIU MOTOCYKLU

Portal Życie pisał również o… BISKUPI ZACHĘCAJĄ WIERNYCH DO UCZESTNICZENIA W KOŚCIELNYCH NABOŻEŃSTWACH. TWIERDZĄ, ŻE WPROWADZONE ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA SĄ WYSTARCZAJĄCE