Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Co jakiś czas do mediów społecznościowych, gdzie często się udziela, trafiają informacje na temat jej życia prywatnego. Basia wie, gdzie wyznaczyć granicę, więc nie ujawnia zbyt wiele.

Barbara Kurdej-Szatan pewne sprawy stara się zostawić dla siebie. Czasem jednak pokazuje fanom prywatne fotografie.

Aktorka prywatnie jest żoną Rafała Szatana, stanowią zgraną parę. Oboje są bardzo aktywni w show-biznesie i odnoszą kolejne sukcesy.

Fani z chęcią obserwują ich karierę, jednak czekają również na pewne smaczki, które wzbudzają jeszcze większe emocje niż kolejne osiągnięcia słynnej pary.

Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży?

Już jakiś czas temu w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia, jakoby Basia Kurdej-Szatan spodziewała się dziecka. Aktorka i jej mąż, Rafał Szatan, nie wypowiadali się na temat rzekomej ciąży, jednak wygląda na to, że nie trzeba dłużej snuć domysłów.

Spostrzegawczy fani wychwycili pewien element na wspólnym zdjęciu małżeństwa, które pojawiło się na Instagramie Rafała Szatana.

Od jakiegoś czasu fani dziwili się, że Basia Kurdej-Szatan pokazuje jedynie zdjęcia swojej twarzy, omijając resztę sylwetki. Zaczęto podejrzewać, że ma to związek z jej ciążą – kobiece ciało mocno się wtedy zmienia, a brzuch rośnie.

Zauważono nawet, że aktorka lekko bardziej zaokrągliła się w okolicy brzucha, jednak sama zainteresowana zarzekała się, że taką ma budowę ciała. Tymczasem zdjęcie Rafała Szatana wyjaśniło wątpliwości.

Na wspólnej fotce Basia Kurdej-Szatan ma na sobie sukienkę ciążową, pod którą widać jej spory brzuszek. Co więcej, jakiś czas temu podczas rozmowy na żywo z Maciejem Dowborem prowadzący powiedział, że Basia wyjawiła fanom pewien sekret.

W odpowiedzi aktorka zaczęła nerwowo machać rękami i zakrywać usta – prawdopodobnie informując, że wciąż nie powiedziała o ciąży.

Czekamy na oficjalne potwierdzenie ze strony Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram

Polecamy także: PROBOSZCZ JEDNEJ PARAFII WPADŁ NA GENIALNY POMYSŁ, WSZYSTKO PO TO, BY NIE MÓWIĆ DO PUSTYCH ŁAW

Może zainteresuje Cię to: KSIĄDZ ZDECYDOWAŁ SIĘ UMIEŚCIĆ W SWOJEJ PARAFII RELIKWIE ŚWIĘTEGO SZYMONA. MAJĄ ONE WIELKĄ MOC

Portal "Życie" informował o: NIEPRAWDOPODOBNE ZACHOWANIE KSIĘDZA. PEWNEJ PARZE ZNISZCZYŁ NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ ICH ŻYCIA