Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców polskiej sceny muzycznej. Słynny wokalista od lat pozostaje na topie.

Wokalista zespołu „Ich Troje” znany jest ze swojej dobroduszności. Michał Wiśniewski kocha pomagać innym i robi to w każdej możliwej sytuacji. Mężczyzna co roku organizuje akcję dobroczynną „Wiśnia dzieciom”.

To nie jedyna pomoc, w jaką angażuje się empatyczny piosenkarz.

Michał Wiśniewski wziął udział w rapowej akcji

W ostatnim czasie w polskim internecie narodziła się nowa moda, której celem jest dobra zabawa i pomaganie innym. Mowa o #hot16challenge2, wyzwaniu, które zapoczątkował jeden z raperów, Solar.

Michał Wiśniewski. Źródło: Radio Zet
Michał Wiśniewski. Źródło: Radio Zet
Michał Wiśniewski. Źródło: Radio Zet

Cel jest szczytny – chodzi o uzbieranie jak największej kwoty na polską służbę zdrowia, niedofinansowaną przez państwo. Na początku założeniem było zebranie miliona złotych, obecnie na koncie zbiórki znajdują się już ponad 2 miliony złotych, a wciąż nie została ona zamknięta – kwota rośnie z każdą chwilą.

Pierwotnie była to zabawa połączona z pomaganiem dotycząca raperów – nagrywali swoje 16 wersów, po czym wyzywali kolejne osoby. Szybko jednak przeniosła się ona na inne płaszczyzny, a w wyzwaniu biorą już udział nie tylko gwiazdy muzyki, ale także np. prof. Matczak, aktorzy czy głowa państwa, prezydent Andrzej Duda.

Akcję wsparł także Michał Wiśniewski, artysta o ogromnej popularności, choć ostatnio spowodowanej głównie jego życiem prywatnym – niedawno ożenił się po raz piąty.

Michał Wiśniewski nakręcił teledysk do wyzwania. Widać na nim wokalistę, który siedzi na schodach.

- Jeszcze niedawno wszyscy wieszali psy na służbie zdrowia, a jak trwoga to do Boga. Nieudacznikom z lewej i cwaniakom z prawej, odpowiadam w języku, którym sami się posługują i najwyraźniej rozumieją – zaczął groźnie nagranie.

Następnie na ekranie widać czerwony pasek na oczach Wiśniewskiego, który zostaje przez całą piosenkę, oraz napis „bełkot”, zaś jego „utwór” to tylko powtarzane słowa „bla bla”, mające być podsumowaniem politycznych przepychanek.

Na koniec Michał Wiśniewski nominował swoją byłą żonę, Mandarynę. Rzucił wyzwanie także córce, Etienette.

Przypomnij sobie o… ROBERT LEWANDOWSKI BĘDZIE ZMIENIAĆ BRANŻĘ? PIŁKARZ SPRÓBUJE SWOICH SIŁ, NAGRYWAJĄC RAPOWĄ MUZYKĘ

Jak informował portal Życie: POWAŻNA CHOROBA POKRZYŻOWAŁA PLANY ZAWODOWE CLEO. FANI DODAJĄ WSPARCIA WOKALISTCE, KTÓRA WYRAŹNIE TEGO POTRZEBUJE

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA