Nie da się ukryć, że im starsza, tym bardziej podobna do mamy i… piękniejsza! 17-letnia Oliwia Bieniuk, która wchodzi powoli w dorosłość zachwyca swoją urodą i doczekała się na Instagramie już 124 tysięcy obserwujących.

Nastolatka ze względu na swoją niewątpliwą i bardzo charakterystyczną urodę wzięła już udział w kilku sesjach modowych pod czujnym okiem swojego taty, Jarosława Bieniuka, który pilnuje, by córka nie opuściła się w nauce i nie weszła w świat show-biznesu zbyt szybko.

Oliwia Bieniuk najwyraźniej zamierza jednak pójść w ślady mamy i robić karierę aktorską. Otrzymała już kilka propozycji, jednak będzie musiała poczekać do osiągnięcia pełnoletności - taki warunek postawiła rodzina dziewczyny.

View this post on Instagram

fioletowo trochę🧞‍♀️

A post shared by 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆🤖 (@oliwia.bieniuk) on

Dziś jednak jedyna córka Anny Przybylskiej aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie możemy zobaczyć jej liczne zdjęcia, nad którym w zachwyt wpadają jej obserwatorzy. Dziś dołączyła do nich również znana celebrytka i fotomodelka, Natalia Siwiec. Miss Euro 2012 skomplementowała urodę Oliwii Bieniuk w bardzo charakterystyczny sposób!

Natalia Siwiec skomplementowała Oliwię Bieniuk na Instagramie!

Czyżby miało to jakiś związek z doniesieniami mediów o miłosnej relacji młodej córki Jarosława Bieniuka i pasierba Natalii Siwiec, Mateusza Raduszewskiego? Nie wiemy, jednak po fali zdjęć, które zalały Internet, oficjalnie nadając tej dwójce tytuł “pary zakochanych”, Oliwia postanowiła oficjalnie odnieść się do tych doniesień. Zabrała głos w filmiku opublikowanym przez męża modelki i zaprzeczyła temu związkowi.

Oliwia cały czas publikuje jednak nowe zdjęcia na Instagramie i pod ostatnim z nim, dość artystycznym wyrazie możemy przeczytać komentarz Natalii Siwiec. Modelka - we właściwym sobie stylu - pisze:

Idź być ładną gdzieś indziej - zażartowała Natalia Siwiec w komentarzu.

View this post on Instagram

good night to you.

A post shared by 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆🤖 (@oliwia.bieniuk) on

Jak informował portal “Życie”: OLIWIA BIENIUK ODWIEDZIŁA NATALIĘ SIWIEC. SPRAWY PRZYBRAŁY NIEOCZEKIWANY OBRÓT, NAGRANIE CELEBRYTEK ROZCZULIŁO FANÓW

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK W ODWAŻNEJ STYLIZACJI. JAK WYGLĄDAŁA CÓRKA ANNY PRZYBYLSKIEJ NA STUDNIÓWCE

Portal "Życie" pisał również: NA JAW WYSZŁY SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PŁOMIENNEGO ROMANSU POLI RAKSY I BOGUSŁAWA LINDY. DLACZEGO ZWIĄZEK ROZPADŁ SIĘ