Oliwia Bieniuk to córka zmarłej aktorki, Anny Przybylskiej, oraz Jarosława Bieniuka. Urodą nastolatki zachwycają się setki internautów. Czy udało jej się dobrze podkreślić naturalne piękno?

Kreacja Oliwii Bieniuk na studniówce

Oliwia Bieniuk ma 17 lat. Nastoletnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka ostatnimi czasy nieczęsto chwali się nowymi zdjęciami.

Tym razem pokazała swoim fanom, jaką kreację wybrała na studniówkę. Czy dobrze podkreśliła swoją urodę?

17-letnia Oliwia poszła na studniówkę jako osoba towarzysząca i z tego, co widać na zdjęciach, świetnie się na niej bawiła. Wybrała dość nietypowy strój, który sprawił, że była w centrum uwagi.

Zazwyczaj na studniówkach królują jasne, pastelowe kolory, a także dziewczęta w szpilkach. Oliwia wybrała jednak swój własny, indywidualny styl.

Nastolatka z okazji studniówki założyła bardzo krótką czarną sukienkę w białe groszki z rękawami 3/4. Dobrała do niej cienkie czarne rajstopy oraz jasną opaskę.

Postawiła na delikatny makijaż, który podkreślił jej urodę, nie był on jednak przytłaczający. Wybrała proste, rozpuszczone włosy.

Całości stylizacji dopełniała ciemna torebka oraz buty, których dobór był najbardziej nietypowy.

Oliwia Bieniuk zdecydowała się nie na szpilki, a… botki. Czarne botki na lekkim obcasie z ćwiekami sprawiły, że stylizacja zdecydowanie miała pazur.

Przy tak dobranym stroju wyraźnie widać, że Oliwia Bieniuk ma świetną figurę, a jej nietypowa uroda z pewnością pozwoli jej zaistnieć w świecie modelingu, o czym marzy 17-latka.

Choć póki co obiecała Jarosławowi Bieniukowi, że poczeka z udziałem w kampaniach do końca nauki, już teraz można stwierdzić, że z pewnością otrzyma mnóstwo ofert.

Jak Wam się podoba stylizacja Oliwii?

Przypomnij sobie o… UPS, KSIĘŻNA KATE ZALICZYŁA NIEZŁĄ WPADKĘ. TO NIEZGODNE Z KRÓLEWSKIM PROTOKOŁEM. CO NA TO KRÓLOWA ELŻBIETA

Jak informował portal Życie: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN STRACIŁA CIĄŻĘ. JEJ SMUTNE WYZNANIE ŁAMIE SERCA FANÓW

Portal Życie pisał również o… CÓRECZKA LEWANDOWSKICH JEST PRZEUROCZA. CO WYPRAWIAŁA KLARA NA OBOZIE SPORTOWYM MAMY