Jaka matka taka córka. Chociaż w tym przypadku bardziej pasowałoby stwierdzenie jacy rodzice, takie dziecko. Ania Lewandowska to trenerka o wielkiej pasji i energii do życia. Jak widać mała Klara także odziedziczyła po niej sportowe zacięcie.

Klara Lewandowska ćwiczy na obozie sportowym

Aktualnie Ania Lewandowska przebywa na kolejnym zorganizowanym przez siebie sportowym obozie. Trenerka chętnie zamieszcza w mediach społecznościowych relację z tamtego wydarzenia. Jest na nich coś, co szczególnie rzuca się w oczy.

Mowa tu o malej Klarze, która razem z mamą i uczestniczkami campu dzielnie ćwiczy. Dwulatka w legginsach i koszulce z numerem 9 wykonuje na macie szereg ćwiczeń. Jest w tym naprawdę dobra! Zobaczcie sami.

Anna Lewandowska spodziewa się kolejnego dziecka

Anna i Robert są już rodzicami. Córeczka trenerki i piłkarza, Klara, ma dwa lata. Teraz całą trójkę czeka wielka zmiana. Rodzina przygotowuje się do przyjścia na świat kolejnego dziecka. Nowy członek rodziny Lewandowskich pojawi się już wkrótce.Para z pewnością już nie może doczekać się kolejnego dziecka. Media spekulują, jakiej płci będzie pociecha gwiazdorskiej pary, ale Ania wciąż nie potwierdziła żadnych doniesień. Co więcej – zawzięcie dementuje kolejne plotki na ten temat.

Dziś, dzięki znajomym dowiedzieliśmy się z mężem ciekawych informacji na temat naszego ŻYCIA PRYWATNEGO... Na temat płci naszego dziecka. To co? Chłopiec czy dziewczynka? Miło dowiedzieć się z mediów. Dlatego też z przymrużeniem oka, dodam zdjęcie SMOCZKÓW. To uspokajające smoczki! (...) A jak jeszcze do tego dołączycie kolorową zawieszkę (...) , to powstanie niepowtarzalny ZESTAW... I są one zarówno dla chłopczyka jak i dla dziewczynki. – napisała niegdyś trenerka.

Przypomnij sobie o: W SIECI POJAWIŁO SIĘ NOWE ZDJĘCIE CÓRKI NASZEJ GWIAZDY. KTO NAS ZNÓW ZACHWYCA

Portal "Życie" pisał również: KAROL STRASBURGER JEST W ZŁYM STANIE PSYCHICZNYM? NAPŁYWAJĄ NOWE INFORMACJE NA TEMAT ŚWIEŻO UPIECZONEGO OJCA