Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo silną kobietą. Są sprawy, o których woli nie mówić, tym razem jednak zdobyła się na szczere, bardzo intymne wyznanie.

Małgorzata Rozenek-Majdan poroniła

Gwiazda przez wiele miesięcy starała się o dziecko. Ona i Radosław Majdan marzyli o pierwszym wspólnym potomku, jednak przez długi czas ich starania nie przynosiły żadnych efektów.

Fani pary oraz media uważnie przyglądały się im i gdy tylko ogłoszono ciążę gwiazdy TVN, zewsząd posypały się gratulacje od kibicujących parze osób.

Jak się okazuje, te starania były okupione większym cierpieniem niż mogło się wydawać. Małgorzata Rozenek-Majdan kilkukrotnie starała się o zajście w ciążę dzięki metodzie in vitro.

Gwiazda programu „Projekt Lady” podczas jednego z ostatnich wywiadów przyznała, że straciła ciążę.

- Moja droga do trzeciej ciąży była tak trudna i emocjonalnie wyczerpująca… Najtrudniejszy był moment, jak poroniłam ciążę w prawie 11. tygodniu. Była to ciąża bliźniacza – wyznała.

Aktualnie Małgorzata Rozenek-Majdan jest w niezagrożonej ciąży, a jej brzuszek powoli zaczyna się odznaczać. Widać, że uporała się ze smutnymi wydarzeniami i marzy już o przywitaniu na świat kolejnego potomka.

Wieść o ciąży gwiazdy rozniosła się w grudniu, tuż przed świętami. Obecnie gwiazda i Radek Majdan zaczynają szukać wyprawki dla malucha. Będzie to trzecie dziecko Małgosi i pierwszy potomek Raka.

Rozenek-Majdan postanowiła pomóc kobietom, które również borykają się z problemami z zajściem w ciążę. Napisała książkę na temat in vitro, a obecnie zakłada fundację.

- Uzyskałam wpis do KRS-u na początku stycznia. Ci ludzie są pozostawieni sami sobie. Mam ogromne doświadczenie, przygotowujemy teraz pierwszy program dotyczący badania AMH – ujawnia.

Poinformowała, że już niedługo zostanie otwarta strona fundacji. Wystosowała także apel do kobiet, by nie czekały z zajściem w ciążę, gdyż jeśli lekarz wyda złą diagnozę dotyczącą AMH, nie da się nic z tym zrobić.

Przypomnij sobie o… KRZYSZTOF KRAWCZYK ZMAGA SIĘ Z CHOROBĄ. TĘSKNI ZA FANAMI, ALE NIE JEST W STANIE USTAĆ NA SCENIE

Jak informował portal Życie: TEN TELEDYSK ROZPALA ZMYSŁY. PIĘKNA MODELKA W SKĄPYM BIKINI EKSPONUJE SWOJE WDZIĘKI

Portal Życie pisał również o… CO OZNACZAJĄ SYMBOLE NA METKACH UBRAŃ? OTO SŁYNNE PIKTOGRAMY Z OBJAŚNIENIAMI