Krzysztof Krawczyk ma poważne problemy ze zdrowiem. 74-letni artysta musi podjąć poważne kroki i zatroszczyć się o swoje zdrowie.

Jesienią 2019 roku Krzysztof Krawczyk przeszedł operację wymiany endoprotezy biodra. Później deklarował, że czuje się bardzo dobrze.

Wygląda jednak na to, że to nie było rozwiązaniem wszystkich jego problemów zdrowotnych.

Stan zdrowia Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk oznajmił fanom za pośrednictwem Facebooka, że tęskni za kontaktem z nimi. Od dawna boryka się z problemami z poruszaniem się, które najpierw chciał zmniejszyć przez dietę.

Ewa Krawczyk, żona wokalisty, mówiła wtedy, że wystarczy, by Krzysztof zrzucił 10 kg. Jednak okazało się to niewystarczające – jesienią ubiegłego roku musiał poddać się operacji.

Po przeprowadzonej operacji Krzysztof Krawczyk uspokajał fanów, że „przy dzisiejszej technice i sprawności naszych lekarzy był to zabieg kosmetyczny”. Dodał, że o wiele trudniejsza jest rehabilitacja, ponieważ musi mieć wiele samozaparcia.

Od listopada Krzysztof Krawczyk znów zaczął pojawiać się na scenie, jednak ciężko było mu ustać przy mikrofonie przez tak długi czas. Dlatego zdecydował się na dalszą walkę o zdrowie.

Jak zaznacza, w zeszłym tygodniu grał dwa koncerty, zaś w lutym zapowiedział już siedem. Marzec będzie dla niego czasem odpoczynku i regeneracji – razem z żoną, Ewą, wybierają się do sanatorium.

Artysta zaznacza także, że „na wiosnę i lato kalendarz koncertów się zapełnia”. Obiecująco brzmi informacja, że odwiedza studio nagraniowe. Wygląda na to, że Krzysztof Krawczyk pracuje nad nowym materiałem i może nas jeszcze zaskoczyć.

- Wróciłem już do studia nagraniowego oraz na estradę. Czynię to z dużą ostrożnością, bo nie chciałbym ze sceny epatować swoim bólem, ale przyspieszyłem powrót, bo Ewa nie nadąża z odbieraniem telefonów z propozycjami koncertów! – opowiadał.

Przypomnij sobie o… PAWEŁ KRÓLIKOWSKI WRACA DO SERIALU TVP. KIEDY BĘDĄ GO MOGLI OGLĄDAĆ WIDZOWIE

Jak informował portal Życie: UPS, KSIĘŻNA KATE ZALICZYŁA NIEZŁĄ WPADKĘ. TO NIEZGODNE Z KRÓLEWSKIM PROTOKOŁEM. CO NA TO KRÓLOWA ELŻBIETA

Portal Życie pisał również o… CZY TO KONIEC 500 PLUS JAKIE ZNAMY? RZĄD CHCE ZMIENIĆ WYSOKOŚĆ ŚWIADCZENIA. KTO DOSTANIE MNIEJ PIENIĘDZY