Krzysztof Krawczyk od lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Jego kariera rozpoczęła się od występów z grupą "Trubadurzy". Póżniej artysta podbijał serca słuchaczy śpiewając solo. Jego utwory takie jak: "Parostatek", "Bo jesteś Ty", "Ostatni raz zatańczysz ze mną", czy "Chciałem być" są nieodłączną częścią playlisty na wielu polskich imprezach.

Ponadto, muzyka Krawczyka trafia do wielu pokoleń. Słuchają go ci, którzy śledzą jego karierę już od lat 60., ale także ci, którzy dopiero wkraczają w dorosłość. Potwierdza to np. fakt, iż artysta często pojawia się na ogólnopolskich studenckich imprezach.

Warto przypomnieć, że podczas jednych z poznańskich juwenaliów studenci wraz z władzami Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu pobili rekord kraju w śpiewaniu jednej piosenki rozrywkowej jednocześnie. Utwór "Chciałem być" wyśpiewało kilka tysięcy fanów artysty.

Niestety, legendarny polski wokalista ma ostatnio problemy ze zdrowiem. W czerwcu pojawiły się informacje, iż ma trudności z chodzeniem. Początkowo, zarówno artysta, jak i jego żona wierzyli w to, że operacji uda się uniknąć. Lekarze jednak szybko zabrali im nadzieję.

Mimo diety i zmiany trybu życia operacja okazała się nieunikniona. Urzędujący na scenie od ponad 50 lat artysta przeszedł zabieg wymiany endoprotezy biodra we wrześniu tego roku. Jak donosi "Super Express", mógł on kosztować artystę nawet 30 tysięcy złotych.

Do swoich kłopotów zdrowotnych odniósł się sam zainteresowany:

"Wymieniłem ostatnio biodro na nowszy model, ale przy dzisiejszej technice i sprawności naszych lekarzy był to zabieg kosmetyczny. Trudniejsze są ćwiczenia rehabilitacyjne, wymagają dużego samozaparcia. Ale wróciłem na scenę."

Jak dziś czuje się wokalista?

W rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu" rozmawiała żona Krzysztofa Krawczyka - Ewa Krawczyk. Kobieta zdradziła, jak obecnie czuje się muzyk:

"Krzysztof czuje się dobrze. Właśnie jesteśmy w drodze na koncert w Zabrzu. Gdyby były jakieś problemy, to z pewnością by nie wrócił na scenę."

Okazuje się, że to nie pierwsza operacja Krawczyka. Tabloid informuje, iż podobny zabieg artysta przeszedł juz 14 lat temu. Wówczas dotyczył on prawego biodra. Wtedy, tak jak teraz, muzyk po rehablilitacji szybko wrócił na scenę.

Mijemy nadzieję, że to ostatnie problemy zdrowotne wokalisty. Niech Krzysztof Krawczyk podbija polską scenę jeszcze przez długie lata.

Warto sobie przypomnieć...FILM Z TAŃCZĄCĄ MAŁGORZATĄ FOREMNIAK TO HIT WŚRÓD INTERNAUTÓW. "MICHAEL JACKSON Z DOMIESZKĄ KOZY"

Portal "Życie" pisał: ARCHIWALNE NAGRANIE Z UDZIAŁEM MAGDY GESSLER. GWIAZDA TVN ZŁAPAŁA SWOJEGO PARTNERA TAM

Informował również: DZIŚ KOLEJNA ROCZNICA ŚLUBU PIERWSZEJ POLSKIEJ POWER COUPLE. DO LODOWEJ KAPLICY JECHALI SANIAMI, KTÓRE CIĄGNĘŁY RENIFERY [WIDEO]