Małgorzata Foremniak z pewnością dba o swoich fanów. 52-letnia aktorka bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Zamieszcza na nim zdjęcia robione na planach i wydarzeniach branżowych.

Równie często Małgorzata Foremniak pozwala fanom zajrzeć za kulisy swojego prywatnego życia. Aktorka publikuje zdjęcia swoich pupili domowych czy selfie bez makijażu.

Tydzień temu aktorka przebiła jednak wszystko. Na swoim Instagramie udostępniła film, na którym wygłupia się, tańcząc w rytm muzyki.

Małgorzata Foremniak jest na nim ubrana w dopasowane jasne dżinsy i luźny grafitowy t-shirt. Stylizację dopełnia delikatny naszyjnik. Dopasowane spodnie podkreślają niezwykle szczupłą sylwetkę aktorki.

Krótkie pofalowane włosy dodają kobiecie młodzieńczego uroku. W tej odsłonie aktorka prezentuje się jak nastolatka, choć sama zdaje sobie sprawę z upływającego czasu. Na łamach serwisu "Plejada" aktorka mówi:

Dostałam od natury prezent. Dobrze się konserwuję. Tylko samo się to nie zrobi, dbam o siebie od młodości. Ale bądźmy szczerzy, jestem już siwa, ten proces zaczął się u mnie w 26. roku życia. Mam coraz rzadszą skórę, bo i wiek ku temu słuszny. Grawitacja jest nieubłagana.

Teraz aktorka zaprezentowała widzom swój zabawny taniec, jednak zrobiła to z dużą dozą samokrytyki. Pod nagraniem zamieściła podpis, w którym wyjaśnia całą sytuację:

Michael Jackson z domieszką.. kozy! 7 godzina sesji, głupawka zmęczeniowa

Z podpisu wynika, że niezwykły taniec był spowodowany głupawką, która dopadła aktorkę po kilku godzinach wytężonej pracy.

Kobieta z pewnością udowodniła, że potrafi śmiać się z siebie. Swoje ruchy porównała do podrygów kozy.

Widzowie byli zachwyceni

Widzom Małgosia Foremniak w takiej odsłonie bardzo przypadła do gustu. Filmik wyświetlono ponad trzy tysiące razy, a profil aktorki szybko zalała fala zachwyconych komentarzy:

Obejrzałam o poranku i nie mogłam się nie uśmiechnąć. Dzięki za dobre nastrojenie! Dzien dobry Malgosiu. Swietne ruchu taneczne brawo He, he... Dobre 👍 Też kiedyś tak fikałam przed lustrem... Podziwiam entuzjazm, pod koniec dnia też mam różne ciekawe pomysły z radości

Na portalu "Życie" dowiesz się również... AGNIESZKA KACZOROWSKA POKAZUJE ZDJĘCIA Z SYPIALNI. WIERZY, ŻE TERAZ SPEŁNI SIĘ JEJ MARZENIE
Warto sobie przypomnieć... TO MIAŁ BYĆ ZWYKŁY TANIEC. TO, CO ZDARZYŁO SIĘ PÓŹNIEJ, SPRAWIŁO ŻE FILM STAŁ SIĘ HITEM [WIDEO]
Portal "Życie" informował również o... MAŁGORZATA FOREMNIAK DOZNAŁA BARDZO GROŹNEGO URAZU. AKTORKA POSTANOWIŁA O TYM OPOWIEDZIEĆ