Małgorzata Foremniak nieczęsto dzieli się informacjami z życia prywatnego. Zdarza się, że o przykrych zdarzeniach opowiada po upływie wielu lat. Tak też stało się w przypadku doznanego przez aktorkę urazu kręgosłupa.

Aktorka postanowiła zdradzić, że droga do kariery sporo ją kosztowała. Pierwszym napotkanym problemem były egzaminy do łódzkiej szkoły filmowej. Małgorzata Foremniak przyznała, że nie zdała ich za pierwszym razem i musiała przygotowywać się do sierpniowej poprawki.

Jednak, nie był to koniec przykrych przygód w życiu początkującej gwiazdy. Jeszcze w trakcie trwania studiów, Foremniak doznała groźnego urazu kręgosłupa.

Podczas zajęć z jeździectwa spadła z konia. Kontuzja okazała się bardzo dotkliwa, choć upadek ten mógł kosztować aktorkę znacznie więcej.

Foremniak wspomina, że uraz wykluczył ją z aktywności na kilka miesięcy.

"Pękły mi dwa kręgi, uszkodziłam kręgosłup i na trzy miesiące wsadzili mnie w gips. Otarłam się o kalectwo."

Małgorzata Foremniak przyznała, że w tym czasie duże wsparcie uzyskała od matki, która pomagała jej w dojściu do sprawności. Aktorka bowiem po wypadku przeszła załamanie nerwowe. Kobieta przyznała, że zupełnie nie potrafiła odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

"To było krępujące, gdy rzeczy intymne musiała ze mną robić mama. Pamiętam, jak nie mogłam rano sama nawet założyć majtek."

Po latach, aktorka stwierdziła, że to traumatyczne doświadczenie odbiło się na całym jej życiu. Dzięki niemu odkryła w sobie siłę i determinację do walki o własne cele i marzenia. Mimo bólu i początkowych trudności Foremniak udało się skończyć aktorstwo.

Dziś, jest jedną z najbardziej charakterystycznych gwiazd telewizji. Aktorkę znaną z wielu seriali, m.in. "Na dobre i na złe", czy "W rytmie serca" pokochały miliony fanów. Obecnie gwiazda występuje też jako juror w programie "Mam talent".

Przypominamy...MENEDŻER WYPROSIŁ PIOTRA RUBIKA Z RESTAURACJI! KOMPOZYTOR JEST OBURZONY. „ŻENADA, TAK SIĘ TRACI KLIENTÓW”

Informowaliśmy o: HISTORIA TEGO PIERŚCIONKA CHWYTA ZA SERCE. W ROCZNICĘ ZARĘCZYN ZNÓW ROZKWITA UCZUCIE

Portal "Życie: pisał też: CZY ROMANS MAGDALENY LAMPARSKIEJ I TOMASZA KAROLAKA ZNISZCZYŁ JEGO ZWIĄZEK Z KOŁAKOWSKĄ? AKTORKA ŻAŁUJE DO DZIŚ