Agnieszka Kaczorowska znana wszystkim głównie z roli w serialu „Klan” oraz „Na dobre i na złe”, od dzieciństwa zajmuje się tańcem. Jest również choreografką. W 2010 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w Tańcach Latynoamerykańskich.

Jej życie zmieniło się całkowicie

Obecnie jest w związku małżeńskim z Maciejem Pelą, niedawno urodziła im się córeczka - Emilia. Agnieszka Kaczorowska podkreśla, że mąż bardzo pomaga jej w zajmowaniu się dzieckiem. Obowiązki dzielą pół na pół i nawet kiedy ona wstaje w nocy żeby nakarmić córeczkę, jej mąż dotrzymuje jej towarzystwa.

Zakończyli kolejny etap wykańczania mieszkania

Kilka miesięcy temu para kupiła nowe mieszkanie, do którego chce przeprowadzić się jeszcze przed świętami.

- Choć jesteśmy na maksa zmęczeni tym wykańczaniem i godzeniem tego ze wszystkimi innymi obowiązkami, to jak już widać efekty, to pojawia się nadzieja i wiara, że Święta spędzimy już w naszym pięknym domu – mówiła Agnieszka Kaczorowska.

Aktorka pochwaliła się ostatnio wykończoną już sypialnią. Na Instagramie napisała pod zdjęciem:

- Co Wam przyniósł Mikołaj? Bo nam piękna sypialnię w nowym domku... i to od razu świątecznie udekorowaną. Jeszcze nie wszystko jest w niej gotowe (spostrzegawczy zauważą na zdjęciu czego brakuje ), ale jak będzie, to pokażę Wam ją w całości.

W ostatnim czasie Agnieszka Kaczorowska jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. Jej fani śledzili okres ciąży, narodziny córeczki.

Bardzo chętnie aktorka opowiada o wspólnej z mężem opiece nad dzieckiem, karmieniu piersią. Teraz kolejne etapy wykańczania mieszkania z dumą prezentuje na zdjęciach. Czekamy na ostateczny wynik ich prac i zdjęcia ze świątecznego spotkania przy wigilijnym stole.

Jak informował portal Życie: Setki ton skażonego, polskiego mięsa drobiowego. Jest oficjalna informacja Agencji Bezpieczeństwa

Przypomnij sobie o: Weszły w życie nowe przepisy o ruchu drogowym. Od dziś kierowcy mają dodatkowe obowiązki

Portal Życie pisał również o: Gromada niedźwiedzi polarnych opanowała całą miejscowość. Mieszkańcy zostali uwięzieni we własnych domach