Tańczący do "Chubby Checker” małżonkowie zdobyli serca widzów i nagranie z ich udziałem stało się prawdziwym hitem.

Na filmiku możemy zobaczyć, jak państwo Mozzhechkovy robią coś co tak naprawdę kochają. Para uwielbia korzystać z życia, małżonkowie często wybierają się na tance, a podczas rodzinnych uroczystości czy wesel staja się królami parkietu.

Jak się okazało, to właśnie miłość do tańca sprawiła, że małżeństwo bierze udział w corocznym konkursie tanecznym. Tym razem, para postanowiła zaszaleć. Tańcem, który zaprezentowali był twist!

Para dała ponieść się muzyce i prezentowany przez nich taniec stal się prawdziwym widowiskiem. Pośród stałego układu tanecznego pojawiło się coś, czego widzowie się nie spodziewali. Co to takiego?

W pewnym momencie, układ taneczny małżeństwa wprawił widzów w osłupienie. Para postanowiła wpleść do swojego układu… ślizg!

Podczas wesołego tańca, partner chwycił żonę za ręce, kiedy ta wykonała manewr ślizgu, między nogami partnera, a następnie wstała i tańczyła dalej! Widzowie nie spodziewali się takiego show! Byli zachwyceni.

Para tak mocno zapadła w pamięć uczestników i widzów konkursu, że oprócz zasłużonego pierwszego miejsca, małżonkowie stali się także hitem Internetu. Sprawdźcie sami!