Trwa w najlepsze jubileuszowa edycja „Tańca z gwiazdami”, emitowana na antenie Polsatu. Ivona Pavlovic od samego początku trwania programu jest w nim jurorką. Stała się jego znakiem rozpoznawczym i twarzą.

Udział w programie jest dla niej ogromną przyjemnością. Uważa, że jest to idealny sposób na promowanie tańca towarzyskiego w Polsce. Oprócz sportowej rywalizacji, pokazuje piękno, emocje, relacje pomiędzy kobietą i mężczyzną.

W ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami” Ivona Pavlovic po raz kolejny pokazała jak ważne jest wplatanie elementów spektaklu i pokazanie emocji w tańcu. Widzowie Polsatu mogli ją zobaczyć podczas tańca.

Jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak. Tancerz opracowuje również choreografię. Swoją popularność zawdzięcza udziałowi w programie „Taniec z gwiazdami” oraz „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Ivona Pavlovic i Rafał Maserak w ostatnim odcinku programu zatańczyli rumbę, która wzbudziła zachwyt wśród widzów i uczestników programu.

Taniec ten był bardzo dużym zaskoczeniem. Od dawna już Ivona Pavlovic nie tańczy zawodowo. Przyzwyczaiła widzów do wizerunku surowej, aczkolwiek sprawiedliwej jurorki. W swoich ocenach stara się być jak najbardziej obiektywna.

Zwraca szczególną uwagę na technikę tańca i oddanie jego charakteru. Jest sędzią zawodowym, dlatego żadne ulgi z powodu sympatii dla tancerza nie wchodzą w grę.

Nie bez powodu do ostatniego odcinka Ivona Pavlovic wybrała rumbę. To jest jej ulubiony taniec. Tancerka i jurorka uważa, że to bardzo emocjonalny taniec.

Dzięki rumbie, kobieta może wyrazić siebie i pokazać piękno jakie w niej drzemie. Pavlovic uważa, że każda kobieta inaczej tańczy rumbę, bo każda kobieta w inny sposób eksponuje swoje piękno.

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami 10 - Iwona Pavlović

Czas na naszą taneczną niespodziankę!

Gepostet von Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami am Freitag, 15. November 2019

Przypomnij sobie o… CHOROBA PRZYSZŁA TAK NAGLE! MICHAŁ BAJOR, LEGENDA POLSKIEJ MUZYKI, POTWIERDZA DONIESIENIA


Jak informował portal Życie: LARA GESSLER I JEJ NOWY PARTNER SĄ „RZYMSKIM MAŁŻEŃSTWEM”. O CO CHODZI W TAKIM ZWIĄZKU


Portal Życie pisał również o: KOLEJNE PODWYŻKI OPŁAT ZA SMIECI. „KWOTY WYŻSZE NAWET O KILKASET PROCENT”