Od 6 tygodni na kanale Polsat można śledzić zmagania uczestników 10 edycji „Tańca z Gwiazdami”. W piątek, 18 października stacja wyemitowała setny, jubileuszowy odcinek. Finał programu z pewnością zaskoczył widzów. Sprawdź, co się wydarzyło!

Mimo, że „Taniec z gwiazdami” nadawany jest w telewizji od wielu lat, to wciąż każdego tygodnia przyciąga tysiące widzów. Podobnie było w ostatni piątek, 18 października, kiedy wyemitowano setny odcinek show. Standardowo pary uczestniczące w programie miały do zaprezentowania po 2 tańce.

Ich występy oceniali jury w pełnym składzie: Iwona Pavlovic, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski, którego zabrakło w poprzednim odcinku. Oczywiście na ostateczne wyniki miały wpływ także głosy widzów, gdyż to właśnie oni najczęściej decydują, czy wybrane pary przejdą do następnego etapu.

Jak się okazało z okazji jubileuszowego wydania dla tancerzy przewidziano niespodziankę. Nikt nie odpadł z programu, a uzyskane punkty będą brane pod uwagę w następnym odcinku.

Co wydarzało się w 6 odcinku programu „Taniec z gwiazdami”?

6 odcinek 10 edycji programu „Taniec z gwiazdami” z pewnością zostanie zapamiętany. Kilka godzin przed emisją fani show otrzymali informację, że Adam Adonis doznał poważnej kontuzji. Ostatecznie zastąpił go Wojciech Jeschke, który zatańczył w parze z Sandrą Kubicką. Duet wypadł znakomicie i uzyskał aż 28 punktów!

To jednak nie koniec niespodzianek. Z okazji setnego odcinka przygotowano wzruszający film z najpiękniejszymi momentami z poprzednich edycji programu. Ciekawym pomysłem były także gwiazdorskie pojedynki. Tańczące pary nie tylko przygotowywali własne choreografie, ale też konkurowali z drugim duetem.

Najwięcej punktów uzyskała Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Kolejne miejsca zajęli Sandra Kubicka z Wojciechem Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar.

Ostatecznie punktacja wyglądała następująco:

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke – 27 + 3 = 30

Damian Kordas i Janja Lesar – 24 + 3 = 27

Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke – 28

Monika Miller i Jan Kliment – 19

Ola Kot i Tomasz Barański – 17 +3 = 20

Magda Bereda i Kamil Kuroczko – 18

W studiu programu „Taniec z gwiazdami” nie zabrakło także wyjątkowych gości. Pośród publiczności zauważyć można było gwiazdy związane z show.

Zobacz także: „Taniec z gwiazdami” zaskakuje widzów. Sprawdź, kto z gwiazd wyznał prawdę o życiu rodzinnym!

Życie pisało również o: Pierwszy przezroczysty telewizor już w sprzedaży! Wiemy ile kosztuje

Źródło: „Jastrzabpost.pl”