Już 16 lat temu, 10 grudnia 2003 roku, na ślubnym kobiercu stanęli Michał Wiśniewski oraz Mandaryna. Para powiedziała sobie „tak” w Kirunie, w Szwecji. Ze względu na fakt, że na antenie TVN emitowano wtedy program „Jestem jaki jestem”, w którym pokazywano życie Wiśniewskich, ceremonia była filmowana. Następnie poświęcono cały odcinek programu na pokazanie uroczystości.

Ślub zorganizowany był z odpowiednim gwiazdom przepychem. Całość działa się w kaplicy zbudowanej z lodu. Panna młoda, Marta Wiśniewska, założyła specjalnie przygotowaną suknię, na której znajdowało się 30 tysięcy malutkich brylantów, a we włosach miała pióra.

Michał Wiśniewski i Mandaryna pojechali do ślubu saniami, które ciągnęły renifery. Nagranie z ceremonii do dziś znajduje się w sieci.

Jak się okazało, nie był to związek na całe życie. 18 kwietnia 2006 roku para wzięła rozwód. Uważa się jednak, że byli pierwszą power couple w Polsce. Mandaryna wspomina informowała, że obecnie jej relacje z Michałem, po wielu latach, wreszcie ułożyły się i są poprawne.

„Dobrze, że teraz mamy już taki kontakt, że możemy do siebie zadzwonić i pogadać o dzieciach. Jakby… siekiera jest w plecaku, schowana” – podkreślała.

Para ma dwoje wspólnych dzieci – córkę Fabienne oraz syna Xaviera.

W programie „Jestem jaki jestem” pokazywano ich życie prywatne, w tym także kłótnie oraz awantury. Mandaryna przyznała, że nie żałuje wystawiania życia „na świecznik”, gdyż dało jej to możliwość zarobienia pieniędzy, co pozwoliło jej na wydanie płyty.

Obecnie oboje układają sobie życie u boku innych osób. Mandaryna jest w związku z radcą prawnym, Pawłem Wójcikiem, zaś Michał Wiśniewski od niedawna spotyka się z 36-letnią Pauliną, o której nie wiadomo zbyt wiele.

Przypomnij sobie o… USŁYSZAŁA OCZEKIWANE SŁOWO I MA NADZIEJĘ NA ZGODĘ. KLAUDIA EL DURSI MÓWI O KULISACH ZATARGU Z KINGĄ

Jak informował portal Życie: PIERWSZE SAMOTNE ŚWIĘTA AGNIESZKI WOŹNIAK-STARAK. JAK PREZENTERKA SPĘDZI TEN CZAS

Portal Życie pisał również o… HANNA POLK I JANUSZ DZIĘCIOŁ SIĘ ZNALI. ZASKAKUJĄCE, CO ŁĄCZYŁO TĘ PARĘ