Natalia Szroeder istnieje w polskim show-biznesie już od dobrych kilku lat i wiele razy pokazywała, że ma niesamowity głos i dobrze wie, jak z niego korzystać – zarówno w swoich piosenkach, jak i coverach.

Natalia Szroeder zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej w 2012 roku i od tamtego czasu utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Jej największymi hitami są m.in. piosenki „Lustra” oraz „Nie patrzę w dół”, zaś teledyski, które nagrała do swoich singli o tytułach „Powietrze”, „Parasole” oraz „Zamienię cię”, osiągnęły po kilkanaście milionów wyświetleń.

Natalia Szroeder także na swoich koncertach i wszystkich występach na żywo wielokrotnie udowadniała, że posiada talent do śpiewania i znalazła się na szczycie nie przez przypadek.

Wielu fanów było zachwyconych także występem w show muzycznym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdy śpiewała utwór Whitney Houston. Coverem znanego hitu zachwycali się nie tylko Polacy.

Niedawno okazało się, że muzyka nie jest jedyną rzeczą, którą chce się zajmować Natalia Szroeder. Zdecydowała się na zmierzenie z wyzwaniem aktorskim – będzie odtwórczynią jednej z głównych ról w filmie „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, którego reżyserem jest Maciej Kawulski.

W filmie będzie można podziwiać także m.in. Jana Frycza czy Janusza Chabiora. Natalia Szroeder będzie grała Magdę – wybrankę głównego bohatera, w którego wcielił się Marcin Kowalczyk.

Film „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” będzie miał swoją premierę na początku przyszłego roku – trafi na ekrany polskich kin 3 stycznia 2020 roku.

Jesteście ciekawi, jak Natalia Szroeder poradziła sobie z nowym wyzwaniem?

Przypomnij sobie o… DZIŚ KOLEJNA ROCZNICA ŚLUBU PIERWSZEJ POLSKIEJ POWER COUPLE. DO LODOWEJ KAPLICY JECHALI SANIAMI, KTÓRE CIĄGNĘŁY RENIFERY [WIDEO]

Jak informował portal Życie: KLAUDIA HALEJCIO CHCE BYĆ JAK ARIANA GRANDE. POLSKA AKTORKA PRZESZŁA ZASKAKUJĄCĄ METAMORFOZĘ

Portal Życie pisał również o… JUŻ ZA TRZY TYGODNIE SZYKUJĄ SIĘ OGROMNE PODWYŻKI CEN. ODCZUJĄ TO PORTFELE WSZYSTKICH POLAKÓW